Wpis z mikrobloga

Co ja widzę: dwie strony robią ze sobą interesy, dobrowolnie zgadzają się na warunki jakie sobie stawiają.
Co widzą Wykopki: hurr durr terrorysta wymusza na redach hajs na cele charytatywne

Jedyne nad czym ubolewam to to, że te pieniądze nie pójdą na poprawę warunków pracy w CDPR - a te są żałosne, nawet jak na gamedev.
  • Odpowiedz
Zaproponowal zeby Redzi kupili cos do szpitala dla dzieci zamiast wysylac mu upominek, a festiwal s----------a jaki sie z tego zrobil jest jakims totalnym absurdem.


@Hasz5g: ale to on sam z tego zrobił festiwal s----------a XD
Gdyby naprawdę mu zależało na tych chorych dzieciach to powinien im to napisać w prywatnej wiadomości i tyle.

Ktoś tam wyżej twierdzi, że to podobno zrobił no i spoko ale na c--j o tym pisać jeszcze
  • Odpowiedz
@janushek: I tak się uczy firmy, by nic nikomu nie dawać za free. Jestem handlowcem i szczerze, to k---a jeszcze nigdy nie wyszedłem dobrze na gratisach. Jak ktoś zapłaci chociaż złotówkę za cokolwiek, to bardziej szanuje bo jednak to kupił.
  • Odpowiedz
ten koleś żyje teraz tą historią. sam robi memy o sobie i wstawia je na swój profil, on jest jakiś psychiczny. teraz myśli, że zyskał status jakiejś gwiazdy xD


@Pilaf: Nie zdziwię się jak te 5min wykorzysta ;) Zawsze zostanie mu łatka takiego dobrego, pomocnego. Może ktoś go wyhaczy i przyklei do swojej p----i. Jest pełno takich ludzi "celebrytów", którzy są znani z c--j wie czego i non stop gdzieś
  • Odpowiedz
  • 1
@janushek a czemu redzi napisali publicznie ze chca mu dac gre? Gdyby zalezalo im na tym zeby po prostu dac mu gre to by mu napisali w wiadomosci prywatnej.
  • Odpowiedz