Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy :( Wzialem ostatnio LSD z moja dziewczyna i zastanawiam sie nad zerwaniem z nia :/ Nigdy z moja dziewczyna nie bralismy LSD, jak i rowniez innych narkotykow. Postanowilem, ze dam jej LSD, bo wedlug mnie jest jednym z najbezpieczniejszych narkotykow, nieuzalezniajacych i pokazujace "piekno" swiata. Moja dziewczyna byla kompletnie inna osoba wczorajszej nocy niz sie spodziewalem. Wczorajszej nocy byla dokladnie taka sama dziewczyna jaka poznalem i bylem na pierwszych randkach! Taka w ktorej sie dokladnie zakochalem. Caly trip zaczynal sie pieknie i skonczyl sie pieknie. To wszystko teraz przypomina mi, jak fajnie bylo jak sie spotykalismy i pokazuje te dziewczyna w ktorej dokladnie sie zakochalem. Teraz boje sie, ze jak wroce z pracy to bedzie ona kompletnie inna osoba i doprowadza mnie to do placzu, ze cos poszlo nie tak z ktorejs ze stron i juz nie bedzie tak dobrze :/ Nie wiem co robic :/

#kiciochpyta #narkotykizawszespoko #lsd #randki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 10
  • Odpowiedz
Nie wiem co robic :/


@arniszwarz: Nie brać więcej kwasu ani innych używek bo masz za słabą psychę na to...

Skoro się po lsd zachowywała wczoraj tak jak się zachowywała to jednak znaczy, że gdzieś tam w środku nadal jest taką dziewczyną jaką była kiedyś..?
  • Odpowiedz