Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: była gównoburza o to parę tygodni/miesięcy temu na wykopie. Ogólnie względy bezpieczeństwa, nie ważne jak to wygląda i za kogo cię uważają. Nie 100% czasu, nie wszędzie. W odpowiednim miejscu i czasie jak najbardziej przydatne.

Nie kojarzę, żebym kiedykolwiek słyszał o takim małym dziecku które przejechał samochód.


Widzisz jakie skuteczne te szelki/smycze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: jprld ludzie, co wy gadacie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tu na zdjeciu to faktycznie lipa ale taki gadzet ma swoje zastosowanie. Moga go uzywac osoby np. niewidome albo osoby z jakimim problemami motorycznymi. Dziecu nie wytlumaczysz i dlatego warto sie zabezpieczyc przed jego "utrata" wskutek jakiegos wypadku.

Sam uzywalem takiego paska na nadgarstek. Mozesz isc z dzieckiem za reke ale masz wolna dlon, co jest przydatne.
  • Odpowiedz
Nie kojarzę, żebym kiedykolwiek słyszał o takim małym dziecku które przejechał samochód. Wciąż jestem zdania, że to tylko i wyłącznie wygoda i lenistwo


@Kiedys_Mialem_Fejm: To że Ty nie słyszałeś to nie znaczy że takich przypadków nie było.

Nie da się mieć dziecka non stop na oczach i non stop mieć uwagi na 100%. Czasem trzeba sobie trochę pomóc. Nie ma w tym nic złego (o ile to jest bezpieczne dla dziecka).
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: to jest zajebista sprawa, wielokrotnie widziałem to w chinach i super sprawdza się to w praktyce, dzieciak nie przepadnie w tłumie. Sam chciałem to stosować w Polsce ale niestety blokada kulturowa taka jak Twoja...
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: widziałem jak dzieciaki tak były prowadzone w parku rozrywki, nic nadzwyczajnego, zwykłe względy bezpieczeństwa, dziecko Ci wlezie wszędzie i później więcej z tego problemów. Jak taki patent się sprawdza to nie widzę przeszkód, a jak już wspominali poprzednicy - dziecko raczej ma to w dupie i w żaden sposób nie wpłynie to na jego psychikę, raczej później patrząc na stare zdjęcia będzie wdzięczne rodzicom za zapewnienie bezpieczeństwa. Skończ wrzucać takie
  • Odpowiedz