Wpis z mikrobloga

ciekawe jakby się sprawdził ten serial w nowoczesnych czasach, myślę tu o Fukushimie


@anoysath:

Myślę, że niebardzo, bo ten serial tak na prawdę był bardziej o upadającym związku radzieckim niż o Czarnobylu. Katastrofa elektrowni była po prostu świetnym punktem zaczepienia, który pozwalał na pokazanie wszystkich najgorszych stron tego chorego systemu.
  • Odpowiedz
co by w tym 2 sezonie mieli pokazać xd


@M1r3cz3k: Majak, Castle Bravo, Fukushimę, albo którąś z katastrof chemicznych - tych było od groma, na calym świecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dutch: bo jest, serial poprawny, bardzo dobry, ale nie jest arcydziełem. Jak wspomniałem jest kilka lepszych seriali, które nie dostają chociaż 1/10 tego hajpu.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Jest wybitny.

10/10? Pewnie nie.
9/10? Może nie, ale jest mocnym kandydatem.

nie ma w nim żadnego napięcia czy czegoś co nie pozwalałoby widzowi oderwać się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dutch: tak piecze jakakolwiej krytyka, że komentujesz mój wpis w innym wpisie?

Z dokumentalnych znacznie lepsze są: Bardzo Dziki Kraj, Schody, Manhunt UNABOMBER, nawet Making a Murderer czy brytyjskopolski Auschwitz - Naziści i ostateczne rozwiązanie. Nie mowię tutaj o doznaniach audio-wizualnych bo różnice w budżecie są wielomilionowe.

Ze zwykłych seriali mamy Stranger czy niestety skasowany Bloodline.

8/10 a jest hajpowany na arcydzieło i najlepszy serial w historii.
  • Odpowiedz
@Clefairy:

tak piecze jakakolwiej krytyka, że komentujesz mój wpis w innym wpisie?

Tak piecze wczorajszy kebs z Wiatraka, że aż nie mogę komentować Twojego wpisa o Czarnobylu pod innym wpisem o Czarnobylu?

Bloodline i Manhunt:Unabomber były doskonałe, zgoda, ale czy rzeczywiście nie dostały nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dutch: oczywiście, że nie dostały - te seriale przez kilka lat nie mają tutaj tyle wpisów na tagu co czarnobyl przez 2 dni.

Niezłe urojenia, ale ja po prostu liczyłem na arcydzieło, a po obejrzeniu co najwyżej powiedziałem "aha okej, spoko serial". Nie wzbudzil we mnie żadnych większych emocji - oprócz chęci poszperania większej ilości informacjo o katastrofie.
  • Odpowiedz