Wpis z mikrobloga

Przeczytałam o tym wycofaniu pociągów z trasy Woodstocku. Ja po prostu odmawiam wiary w to, że można bezpłatnie i szczerze pochwalać taką decyzję. Ze strony rządu, mentalnie, to jest jednocześnie dziecinada, żenada i folkwariada. To są tak zacietrzewione, małostkowe i oderwane od życia gnoje, robią z tym krajem co chcą, a nadal mają łatkę patriotów i pro-polskiej dobrej zmiany!

Założę się, że każdy rząd przed nimi rozważał kupowanie głosów, ale ktoś tam musiał się odezwać i powiedzieć "nie no, jak ekonomia jebnie, to ludzie zauważą i się wkurzą, conie". #!$%@? tam. 40 procent poparcia.

#pis #bekazpisu #4konserwy #neuropa #woodstock
  • 129
@miejskismog: Tak z pewnością PIS nie zrobił by stadionów na EURO by zrobić na złość kibolom ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile Ty masz lat 16 ?
@JakovKarnic: Oni sami się obrażają swoją działalnością i profanowaniem wartości które są bliskie większości społeczeństwa Polskiego np. religia katolicka. Mylisz pojęcia, w krajach zachodnich lgbtnsdap ma przywileje ( grupy wsparcia, parytety itd ). W Polsce na szczęście nikt nie jest
@BarkaMleczna: poczekaj, za rok okaże się, że wszystkie drogi dojazdowe do Kostrzyna są akurat w generalnym remoncie. Jareczek dużo się od tatusia nauczył. całe życie szczeka jaka ta komuna okropna, a teraz sam wprowadza cenzurę rodem z głębokiego PRL.
i oczywiście znajdą się tacy, co popierają, bo lewactwo boli dupa hehehe. i nic ich nie obchodzi taka ciekawostka, że popierając taką cenzurę sami są lewactwem. standardowy poziom polskiej prawicy.
. Gdyby się zachowywała jak PiS to by olała stadiony tylko po to, żeby zrobić im na złosc tak jak teraz


@miejskismog: Problemy z zapamiętywaniem swoich własnych teorii ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sugerujesz że gdyby PO było jak PIS to by nie zbudowało stadionów by zrobić na złość kibicom. XD Tzn że wierzysz że PIS by tak postąpił ? czyż nie ?
@Gnieciuch: tak, działalność władzy zmierzająca do ograniczenia odbioru jakichkolwiek dóbr kulturalnych ze względu na przynależność polityczną czy światopoglądową to jest właśnie cenzura. ale nie spodziewam się po takim bolszewickim zerze jak ty zrozumienia tak podstawowych zagadnień.
po co miałbym coś pisać o Żydach lub gejach? nie jestem chorym z nienawiści prawaczkiem, odczuwającym potrzebę udowadniania światu, że Żydzi stoją za wszystkim, a geje deprawują dzieci.
@Gnieciuch:

Na pewno było by tak jak mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stadiony są tylko dla kiboli xD zwykli ludzie z nich nie korzystają. Błaźnisz się Ty ze swoimi teoriami. #paranoia #nienawidzetakbardzopisuzesramzarem

ja nienawidze pisu no nie bardziej niż wiekszośc wykopków( ͡ ͜ʖ ͡) wręcz go czasem bronie, jak jest za co, za co mnie wspólnie minusują 4konserwy i neuropa, tak więc
@miejskismog: XD Chyba nigdy w życiu nie byłeś na żadnym meczu dziecko. Wyjdź z piwnicy. Na każdym meczu kibiole to tylko część jednej trybuny. Reszta (czyli zdecydowana większość) to tzw. pikniki czyli zwykli ludzie z rodzinami. Ale jeśli tego nie wiesz a się wypowiadasz wiele to o Tobie mówi. :)
@InspektorDupa: Podaj mi przykłady tej cenzury w PL. Btw czego nazywasz mnie "bolszewickim zerem" chyba pieczenie dupy InspektorzeDupa dziś za
@PanWujuniu: Logiczny komentarz. Pochwalam
To kontrpropozycja:
Woodstock jest popularny; Będzie tam sporo ludzi.
Jak wygląda podróż pociągiem miałeś okazję widzieć (dowód anegdotyczny ale się z nim zgadzam). Odsetek ludzi jadących pociągiem pewnie też mniej więcej widziałeś.

To teraz na logikę? Kasujemy przejazdy - ta swołocz i tak się tam dostanie. Cywilnymi połączeniami.
Czyli za bilety zapłacą te same pieniądze ale dewastować będą po drodze wszystkie składy zamiast jednego - i tak