Wpis z mikrobloga

Przeczytałam o tym wycofaniu pociągów z trasy Woodstocku. Ja po prostu odmawiam wiary w to, że można bezpłatnie i szczerze pochwalać taką decyzję. Ze strony rządu, mentalnie, to jest jednocześnie dziecinada, żenada i folkwariada. To są tak zacietrzewione, małostkowe i oderwane od życia gnoje, robią z tym krajem co chcą, a nadal mają łatkę patriotów i pro-polskiej dobrej zmiany!

Założę się, że każdy rząd przed nimi rozważał kupowanie głosów, ale ktoś tam musiał się odezwać i powiedzieć "nie no, jak ekonomia jebnie, to ludzie zauważą i się wkurzą, conie". #!$%@? tam. 40 procent poparcia.

#pis #bekazpisu #4konserwy #neuropa #woodstock
  • 129
  • Odpowiedz
ja tam szanuje naszego Wodza, trick z hajsem za 1 dziecko i data jego przeslania + zalegly hajs to jest po prostu strzal w dziesiatke - lepszego pomyslu nie mozna bylo wymyslec.
jezeli chodzi o Woodstock to bylem w zeszlym roku i teraz moge sie wypowiedziec, ze to jeden wielki syf i brud i nigdy w zyciu bym juz tam nie pojechal ale znam mase osob, ktorzy lubia taki klimat, chodzic na
  • Odpowiedz
@Cheater jak najbardziej mają prawo protestować, bo państwo, choć zarządzane przez partię, ma być neutralne i obiektywne. Tak więc to, czy Owsiak politykuje, czy nie, nie powinno w ogóle wpływaç na stosunek państwa do festiwalu. Oczywiście jednak wpływa, bo rządzi pisowska dzicz.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna cała ta polityczna strona sprawy jest oczywiście chora, ale pomijając na chwilę ten wątek to zrobienie z Kostrzyna zakazanej strefy na czas festiwalu to dla pkp najlepsze co może zrobić po tej decyzji o wycofaniu pociągów woodstockowych xd jeździłam i woodstockowymi i normalnymi i żal było patrzeć na tych tzw. ludzi, którzy też zmierzali na festiwal i na to jak te pociągi potem wyglądały. Po tej super decyzji odnośnie woodstockowych już
  • Odpowiedz
@umiarkowany_ekstremista problem właśnie polega na tym, że dobrego rozwiązania w tej sytuacji nie ma chyba. Dadzą pociągi, to stracą. Nie dadzą, to ludzie pojadą innymi. Dlatego w sumie nie dziwię się, że w tej sytuacji, gdzie jedynymi pociągami, jakimi można będzie dostać się na festiwal będą intercity, to oni chcą objazdy robić czy nie wiadomo co. I to, co mówisz jest jak najbardziej prawdziwe. Jeśli koledzy którzy jadą tam się wyżyć na
  • Odpowiedz