Wpis z mikrobloga

Przeczytałam o tym wycofaniu pociągów z trasy Woodstocku. Ja po prostu odmawiam wiary w to, że można bezpłatnie i szczerze pochwalać taką decyzję. Ze strony rządu, mentalnie, to jest jednocześnie dziecinada, żenada i folkwariada. To są tak zacietrzewione, małostkowe i oderwane od życia gnoje, robią z tym krajem co chcą, a nadal mają łatkę patriotów i pro-polskiej dobrej zmiany!

Założę się, że każdy rząd przed nimi rozważał kupowanie głosów, ale ktoś tam musiał się odezwać i powiedzieć "nie no, jak ekonomia jebnie, to ludzie zauważą i się wkurzą, conie". #!$%@? tam. 40 procent poparcia.

#pis #bekazpisu #4konserwy #neuropa #woodstock
  • 129
Kibice na stadionie nie prowadzą prelekcji na których ciśnie się partię rządzącą. A sędzia meczu nie sugeruje na kogo głosować w wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Owsik to parodia, złote dziecko 3RP. A Twoje oburzenie że państwo nie wspiera jego festiwalu na którym gość walczy z tym samym państwem jest śmieszne.


@Gnieciuch: a co kibolstwo robiło za rządów PO? jednak pociągi im podstawiali


Owsik to parodia, złote
@BarkaMleczna: Ale kibole to się mogą bić między sobą, nikt nie #!$%@? pociągu pod wpływem narkotyków lub alkoholu, bo tak jest fajnie. Kiedyś może tak było, dziś za takie coś dostałbyś przez ucho i by cię sami wywalili z tego pociągu. Nikt nie lubi odwalaczy.
@Wilczek03: #!$%@? wiesz o pociągach na Woodstock. Teraz jest kulturka, nikt nic nie niszczy, nikt nie jeździ bez biletów (chyba że się w kiblach ukrywają). To o czym mówisz działo się jakieś 8 lat temu, od tego czasu dużo się zmieniło.

Za to kibice cały czas robią #!$%@?, jak ich ostatnio spotkałem w pociągu to mi chcieli #!$%@?ć za nic. Tfu, pluję na tą kibicowską hołotę.