Wpis z mikrobloga

1. Rób festiwal dla brudasów, ćpunów, alkoholików i narkomanów, potocznie nazywając go Przystankiem.
2. Zacznij politykować.
3. Krytykuj ciągle jedną opcję polityczną.
4. Politykuj na swoim festiwalu, mówiąc "na kogo nie głosować".
5. Bądź zdziwiony, że opcja którą krytykujesz, nie robi ukłonu w twoją stronę i nie podstawia ci pociągów, żeby więcej brudasów mogło przyjechać na twój festiwal.

Co mogło pójść nie tak?

owsiakfejs.png
#przystanekwoodstock #pkp #dobrazmiana #bekazlewactwa #neuropa.ru #4konserwy.pl #polska
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M1r14mSh4d3: niezłe określenia ludzi jeżdżących na Woodstock, powinni byc jeszcze złodzieje, bo kazdy pijak to zlodziej. Szkoda trochę ratowników, ale h#j , jest szansa ze może kiedyś któryś Ci pomoże, to sie zesrasz z zawiści.
  • Odpowiedz
1. Były prezes - cóż, wiarygodny niesamowicie, może dlatego, że jest byłym prezesem i stracił pracę, bo zmieniła się władza, więc nie sądzę, że miałby coś do dodania w obronie decyzji obecnych władz.

2. Fajne nawet to źródło, bo:

Dominik Lebda, obecny rzecznik


@M1r14mSh4d3: Punkt 1 to Twoje insynuacje niczym nie poparte.
Co do 2- a czyli już obecne władze i rzecznicy są wiarygodni i nie kierują się polityką jak poprzednicy? Podejrzewam, że raczej
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: obrzydliwy pisowski troll, odliczam już kiedy dostaniesz bana :)

Z plusujących też dobra beka, biorąc pod uwagę, że część z nich jojczy na "lewacki" pis i nazywa siebie wolnościowcami, a okazuje się że partyjna narracja im pasuje XD
  • Odpowiedz
I proszę o cytat kiedy Owsiak na PW powiedział wprost, by nie głosować na PiS.


@To_ja_moze_pozamiatam: oj, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie napisałam, że JO powiedział, aby nie głosować na PiS. Napisałam, że powiedział, na kogo nie głosować. A wskazał, aby nie głosować na ludzi, którzy np. "zawłaszczają sobie historię". Obejrzyj sobie zakończenie brudstoka z zeszłego roku. Tam dokładnie przechlanym głosem woła ze sceny do swoich fanatyków i wiernych.
  • Odpowiedz
I co rozumiesz, przez politykowanie na festiwalu?

@To_ja_moze_pozamiatam: nie pamiętasz? Zeszły przystanek i delegacja PO? ;-)

„To jest pierwsza w historii polityczna agitka na Woodstocku. Z trudem to oglądam. Tak trudno pojechać prywatnie, bez megafo? Przeżyć? BYĆ?” – napisał Zbigniew Hołdys, komentując obecność posłów Platformy Obywatelskiej na Przystanku Woodstock.

https://www.wprost.pl/kraj/10068561/zbigniew-holdys-skomentowal-obecnosc-poslow-po-na-przystanku-woodstock.html
A były wybory samorządowe na horyzoncie, więc trzeba było mobilizować wszystkie siły.
M1r14mSh4d3 - > I co rozumiesz, przez politykowanie na festiwalu?
@Tojamoze_pozamiat...

źródło: comment_w0cLENnwLRt0adtKr4SHYURIMK1HqrZf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: No ale uważasz, że to co złego, że tak powiedział? Generalnie można to streścić jako "nie głosujcie na złych ludzi". To jest dla Ciebie upolitycznianie? Szukasz problemu na siłę. Do reszty się odniesiesz?
Jak byś przez 3 dni non stop gadał to też byś miał zdarty głos. Akurat miałem czasami wejście za scenę i wiem co tam się dzieje. Więc tekst o przechlanym głosie to zwykły hejt PiSowskiego trolla.
  • Odpowiedz
Generalnie można to streścić jako "nie głosujcie na złych ludzi"

@To_ja_moze_pozamiatam: aaa czyli Owsiak jest od mówienia kto jest dobry, a kto zły? No chłopie, nie ośmieszaj się teraz. xD

Do reszty się odniesiesz?

Już to uczyniłam, ale sprytnie pominąłeś moje odpowiedzi na Twoje pytanie, kiedy była agitacja polityczna na Przystanku
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: Ja tam nie mam retoryki na poziomie ludzi wierzących w reptilian. Dostajesz dowody które przeczą temu co mówisz ale zamykasz oczy, zaciskasz zęby, zatykasz uszy i... wiesz lepiej.
No to jak to nazwać?
Równie dobrze możesz twierdzić że słońce to żarówka. Ma to tyle samo sensu.
  • Odpowiedz