Wpis z mikrobloga

1. Rób festiwal dla brudasów, ćpunów, alkoholików i narkomanów, potocznie nazywając go Przystankiem.
2. Zacznij politykować.
3. Krytykuj ciągle jedną opcję polityczną.
4. Politykuj na swoim festiwalu, mówiąc "na kogo nie głosować".
5. Bądź zdziwiony, że opcja którą krytykujesz, nie robi ukłonu w twoją stronę i nie podstawia ci pociągów, żeby więcej brudasów mogło przyjechać na twój festiwal.

Co mogło pójść nie tak?

owsiakfejs.png
#przystanekwoodstock #pkp #dobrazmiana #bekazlewactwa #neuropa.ru #4konserwy.pl #polska
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shiromaru: prawda boli. ;-) Jakby mi ktoś cały czas pluł w twarz i ciągle mnie atakował, to zrobiłabym wszystko, co w moich kompetencjach, aby nie ułatwiać tej osobie osiągania swoich celów. Ale to Owsiak, to święta krowa 3RP, której wszystko się należy. Transmisje publicznej tv, czas antenowy, obstawy policji, żołnierze, straż pożarna i służba zdrowia. Roszczeniowy bombelek 3RP. xD
  • Odpowiedz
@wanghoi: daj jakieś dane, poparte liczbami, że PR zarabiało w czasie Przystanku Woodstock (nie myl z Woodstockiem). Służba publiczna nie jest od tego, by dwa razy do roku świadczyć darmowe usługi idące w dziesiątki milionów złotych kosztów jakiemuś kolesiowi.
  • Odpowiedz
  • 32
@wanghoi nic nie zarabiali, tak samo jak nic nie zarobi w tym roku ani regio ani intercity.

te brudstocki to zaraza, dni w które nikt normalny nie chce jeździć. jak nie próby gwałtu to grozenie AIDS, demolka taboru i #!$%@? wszystkiego wokół.
  • Odpowiedz
@wanghoi: tak czekałam na to gówno źródło. No to jedziemy, kolego tęczowy:

1. Były prezes - cóż, wiarygodny niesamowicie, może dlatego, że jest byłym prezesem i stracił pracę, bo zmieniła się władza, więc nie sądzę, że miałby coś do dodania w obronie decyzji obecnych władz.

2. Fajne nawet to źródło,
  • Odpowiedz
Po drugie, po co te wstawki o narkomanach i brudasach?

@shiromaru: bo to moja opinia? Nie można mieć własnej?

Dośc ciekawą historię opowiadają te dwa linki (chronologia istotna):

Chłopaku, uciekaj mi z gazetą żydowską, to dla mnie gorzej niż papier toaletowy i nic nie warte gunwo. Owsiak nie atakuje "od wczoraj". Atakował na długo przed tym, jak PiS objął po raz drugi władzę.

A ostatni przystanek woodstock, na którym już
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3:

bo to moja opinia? Nie można mieć własnej?

Chłopaku, uciekaj mi z gazetą żydowską, to dla mnie gorzej niż papier toaletowy i nic nie warte gunwo


Jak widać, opinia bardzo wyważona, po wnikliwej analizie informacji i zdań z
  • Odpowiedz
Wszystkie moje 3 linki są z 2010 roku...

@shiromaru: zdaje się, że JO w kierunku PiS swoje ataki zaczął praktykować już wcześniej. Nie pamiętasz, jak chciał dawać z baśki za nazywanie Lecha Wałęsy TW Bolkiem? ;-)

2009

Oczywiście jedynie najwięksi naiwniacy, cynicy lub idealiści mogliby sądzić, że Jerzy Owsiak jest ponadpolitycznym „dyrygentem” WOŚP. Dawno jednak nie dał wyrazu swoim poglądom w tak dosadny sposób jak teraz. Zrobił to zresztą w charakterystycznym dla siebie knajackim i chamski stylu, mówiąc: „Dość tego szmaciarstwa [czyli IPN]. Jak trzeba, mogę przyłożyć z baśki”. W obronie Wałęsy, ma się rozumieć.

Jerzy Owsiak, co szczególnie zabawne, odwołuje się, jak można wywnioskować z jego chamowatej wypowiedzi, nie tylko do książki Pawła Zyzaka, ale też wcześniejszej Gontarczyka i Cenckiewicza, nazywając tę pierwszą „powieścią kucharską”. Jak rozumiem, pan Owsiak przeczytał dokładnie obie książki, zwłaszcza tę Zyzaka, a że jako witrażysta z zawodu posiada wszelkie kwalifikacje, aby oceniać publikacje z punktu widzenia warsztatu historycznego, więc jego wypowiedź jest oparta na solidnych studiach
  • Odpowiedz