Wpis z mikrobloga

Może pomożecie mi w moim problemie wykopki, kupiłem 4 czerwca smartfon za 400zł na allegro z wysyłką paczką pocztową ekonomiczną, Kilka razy pytałem sprzedającego żeby podał numer przesyłki a on wymiguje się że jest zajęty pracą albo w ogóle zajęty. Ostatni raz mi tak odpisywał 2-3 dni temu i nadal czekam. Jest 11 czerwca a ja nadal czekam na telefon. Telefon niby mówił że wysłał w środę ale jakoś mu nie wierzę. Myślicie że to jakiś wałek czy to walona poczta tak się guzdrze. Bo ja jestem lekko #!$%@? bo nawet nie wiem gdzie jest ta cholerna paczka (°°
#allegro #telefony #pocztapolska
  • 15
@PanPrezes_PL: zgłaszaj wałek i już. Od środy byś już miał telefon nawet gdyby był wysłany pocztą.

EDIT: Swoja droga kto kupuje telefon z wysylka przesylka ekonomiczna... Ani trackingu ani nic...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zetembe: Na to chyba wychodzi, na allegro już otworzyłem dyskusje z powodu nie otrzymania zakupionej rzeczy i nie wiem co by tu więcej zrobić . Ma czas do jutra bo jakie inne mam wyjście, pewnie idiota dopiero może jutro wyśle...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pcela: no właśnie , więc kompletnie nie ogarniam o co dla gościa chodzi. Dziwne tylko że jednak odpisał mimo wszystko, #!$%@? tyle lat kupuje na allegro i pierwszy raz taki problem ehhh
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanPrezes_PL:
Zgodnie z KC towar musi być wydany w ciągu 30 dni, chyba że umowa stanowi inaczej. Oczywiście nie ma obowiązku czekać jeżeli z góry wiadomo, że sprzedawca nie ma zamiaru zrealizować zawartej umowy. Zawsze można też postraszyć skierowanem sprawy do sądu.