Wpis z mikrobloga

#gry #cyberpunk2077

Jakby wam 20 lat temu ktoś powiedział że polska firma będzie grała w tej samej lidze co najbardziej znani producenci gier, jej produkt będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych od lat a zapowiadał go będzie Neo z Matriksa na największych targach elektronicznej rozrywki na świecie to byście uwierzyli?
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bylibyśmy jeszcze przed premierą


@Xmarxx: Było już po premierze światowej, ale też Keanu był już bardzo znanym aktorem wcześniej. Ja w każdym razie przed Matriksem oglądałem już wiele innych filmów z KR i bardzo dobrze go znałem. Choćby z "Johnny Mnemonic", "Adwokat diabła" czy "Speed".
  • Odpowiedz
@drzuo: Kapitałowo CD Projekt RED nadal nie jest w najwyższej lidze. EA czy Ubisoft miażdżą polską firmę. Ale powoli do celu... ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Było już po premierze światowej, ale też Keanu był już bardzo znanym aktorem wcześniej. Ja w każdym razie przed Matriksem oglądałem już wiele innych filmów z KR i bardzo dobrze go znałem. Choćby z "Johnny Mnemonic", "Adwokat diabła" czy "Speed".


@WybranyLoginJestZaj: Matrix to też była rewolucja w kinie akcji w tamtych czasach. Wszyscy się jarali bullet-time. Teraz taki film by przeszedł bez echa jako kolejny film SF ale wtedy to
  • Odpowiedz
@drzuo: Jak powstawał pierwszy Wiedźmin, czyli 2006 to już była ekscytacja, że ktoś zza zagranicy może w ogóle zagrać w Polską grę. No a jak można byłoby przy tym jeszcze powiedzieć, że jest w miarę dobra to już było samo w sobie "wow" ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Teraz to CDPR wyznacza standardy.
  • Odpowiedz
Jakby wam 20 lat temu ktoś powiedział że polska firma będzie grała w tej samej lidze co najbardziej znani producenci samochodów/komputerów/automatyki/uzbrojenia/czegokolwiek ważniejszego niż granie w grę, jej produkt będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych od lat a zapowiadał go będzie Neo z Matriksa na największych targach na świecie to byście uwierzyli?

Nie, i słusznie xD
  • Odpowiedz
@drzuo: Polanie, Earth, Jack Orlando coś już było. Fakt CDP ma teraz pozycje wsród fanów taka jak w końcówce lat 90 mial Blizz. Więc to cięzko mi było sobie akurat wyobrazić że będzie studio z Polski które może mieć poparcie wsród fanów równe Blizzowi. Z drugiej strony tępo produkcji gier i rozwój grafiki mocno zwolnił. Ostatnio czytałem stare SSy i wtedy taki Blizz jak miał premiere jednej gry to od
  • Odpowiedz