Wpis z mikrobloga

Już mnie #!$%@? łapie. Od miesiąca nie mogę normalnie porozmawiać przez wideo rozmowę na telefonie z dziewczyną.
W każdej rozmowie słyszę siebie. Każde moje słowo po sekundzie jest powtórzone dwa razy głośniej niż jej głos.
Skoro ja słyszę siebie u niej to zakładam, że to z jej telefonem jest problem. Nic szczególnego się nie stało, jeszcze parę tygodni temu zdarzało się to rzadko a teraz co każdą rozmowę.
Rozmowa na messengerze albo na viberze, na obydwu to samo. Jej telefon to SRAJOMI redmi 4X.
Jak to naprawić.......?

#android #redmi4x #xiaomi
  • 13
@errorek95: nie rozmawiałem przez video-chat przez telefon, ale może kwestia głośności w jej telefonie? Tj. dźwięk z głośników jest na tyle głośny, że mikrofon łapie głos i przesyła do Ciebie, opóźnienie z racji na połączenie internetowe. Jeszcze za czasów TS3 bywały takie problemy, jak ludzie rozmawiali z głośnikami zamiast ze słuchawkami.
@tonymakarony: dzięki, tak było
@blisko_kebab: też myślę, że to kolejny problem spowodowany chińskim telefonem srajomi. sam miałem 4x tak jak ona i to co się wyprawiało to była tragedia.
dzisiaj po zrestartowaniu jej telefonu udało się normalnie porozmawiać. przed restartem słyszę siebie nawet jak jestem ściszony na prawie maxa, po restarcie ustawia mnie na maksymalną głośność na głośniku i już w ogóle się nie słyszę xD MAGIA