Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
hej mireczki
ostatnio kłóciłem się z chłopakiem mojej żony (ogólnie spoko koleś do pogadania o w ogóle, ale tym to mnie #!$%@?) czy jest sens kupować konsole teraz czekać na nową generację. no i ten cały czas mówi, że co to za problem skoro teraz są konsole tanie to już w ogóle nie ma problemu. a ja mu mówię, że lepiej przeczekać ten czas i hajsu odłożyć więcej na konsole nowej generacji, a jak tak bardzo chce pograć w coś to może na kompie.
no i kto ma rację, ja czy chłopak mojej żony?
#gownowpisxnadtag #konsole #komputery #gry #logikaniebieskichpaskow
  • 33
@GrammarNazi: Tłumaczenie z Urban Dictonary:

Slang określający mężczyzn, którzy kompletnie i całkowicie nie posiadają wszystkich niezbędnych cech męskich. Ten żałosny stan zwykle osiąga się dzięki nadmiernemu pobłażaniu wymazującym męskość produktom i / lub ideologiom.

Pochodzenie terminu wywodzi się z negatywnych skutków, które udowodniono, spożycia soi wpływający na sylwetkę męską i libido.


Przeciętny "chłopiec sojowy" jest feministą, nieatletyczny, nigdy nie brał udziału w walce, prawdopodobnie poślubi pierwszą dziewczynę, która uprawia z nim
@SnowFox: jak dla mnie to bez znaczenia moze byc i TYP. jesli nie syn to #!$%@? macie relacje, ale nie mnie to oceniać. odnośnie konsoli to masz racje lepiej poczekać no chyba ze nie ma aktualnie na czym grać to po okazyjnej cenie używane (tak wiem pisales ze na kompie moze, ale no konsola to co innego) ¯\_(ツ)_/¯