Wpis z mikrobloga

@Walec: utkaj łeb dzbanie, pisać to sobie możesz na swoim prywatnym forum przygłupie. To, ani nie jest twój tag, ani nikogo z gts. Wyjazd na forum gwardyjskie. To prywatny serwis i każdy może tagować jak mu się podoba. Zwłaszcza jeśli wydarzenia dotyczą bieżącej sytuacji, to że jesteś głupkiem zwykłym to już twój problem. Naucz się czarnolistować oszołomie, a nie szczycisz się donosicielstwem XD

Jak tam flaga widzewa? Jak tam wasze wyjazdy
@SneakyBreekiCreaky: @Skyler: skoro się bawicie w obiektywizm to wyliczajmy:

1. usuwam komentarze nie na temat i obraźliwe
2. pod waszymi tagami nikt "nie bawi się w trollowanie".
3. wy pod innymi śmiecicie (wystarczy przejrzeć oba tagi)
4. moje zdjęcie z tego wpisu nie zostało skomentowane, natomiast jedyne co macie do napisania to pretensje, że je zamieściłem
5. a zamieściłem z powodu sytuacji po meczu z Macedonią, gdzie wasi przyjaciele z
@Walec: za dzbana czy imbecyla? XD

osoba dotknięta niedorozwojem umysłowym średniego stopnia


Zgłaszać też trzeba umieć. A jak już zgłaszasz to zachowaj to dla siebie, albo sobie w notesiku odznacz kolejny sukces, bo twoje zgłoszenie są równie istotne co ty sam.
@SneakyBreekiCreaky: obraźliwe?

oszołom
1. wariat, osoba niezrównoważona psychicznie;
2. osoba ślepo wierząca w jakąś ideę; fanatyk;

imbecyl
1. pogardliwie o głupim człowieku;
2. osoba niedorozwinięta umysłowo

Każde z kryteriów zostało spełnione, a ja nigdzie nie używam wulgaryzmów. PS z 6 punktów wybrałeś jeden o obrażaniu. Co nie jest istotą tego wpisu. A patrząc co ty napisałeś nie pytany to sam z kulturą jesteś na bakier.
nie pisz wy bo ja nie udzielam się pod szambotagami jak twój


@SneakyBreekiCreaky: a kim ty jesteś, że reprezentujesz cała wisłe i na podstawie twoich wpisów wyłącznie mam wyciągać wnioski? Wy towarzyszu, wy. A jak ci się nie podoba, to zmień towarzystwo.