Wpis z mikrobloga

boże mireczki co sie o------o idę sobie na spacer z pieskiem ubrałem nowe sandały z rynku co mama mi kupiła no i spaceruję piesek zrobił siku wszystko w porządku aż nagle zza rogu wychodzi banda bananowych oskarkow ze swoimi jędrnymi julkami od razu się spociłem przechodzę ze spuszczonym wzrokiem a nagle jeden z bananowcow mówi do drugiego patrz jakie ma k---a smieszne palce i sie śmieje eh przyspieszylem kroku ale piesek bardzo chciał się z nimi przywitać bo to nadal szczeniak i tak szurałem tym psem po chodniku a oni sie smiali już nigdy więcej nie wyjdę w sandałach
#przegryw #truestory
anima_libera - boże mireczki co sie o------o idę sobie na spacer z pieskiem ubrałem n...

źródło: comment_XEst2yLAFcUxT7rba3tAkkyEPEG9W4yj.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anima_libera: to karm go ładnie i daj mu miłość aby był tak śliczny w przyszłości że za możliwość pogłaskania go jędrne julki wyrwą się z objęć oskarków i odbijesz im ich wybranki serca na słodkiego psa ;---------)
  • Odpowiedz
@czerwony_ptak: ja się prawie zrzygałem
zero ofensywy w stronę OP'a bo wydaje się być sympatyczną osobą, ale te palce są c-----e fest (co nie zmienia faktu, że naśmiewanie się z czyjegoś wyglądu to idiotyzm ze strony bananów)
  • Odpowiedz
w sumie to widziałem over9000 ludzi z takimi palcami więc nie wiem o co im chodzi []


@czerwony_ptak: Może o to, że choć palce normalne, to paznokcie tak głęboko poobdzierane, że wygląda to nienaturalnie i brzydko. Tak samo jak z poobgryzanymi paznokciami u rąk.
  • Odpowiedz