Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czołem Społeczności!
Zastanawiam się nad wymianą mojej podstawowej etykieciarki DYMO czymś bardziej zaawansowanym. Generalnie labelerka robi robotę, ale brakuje mi możliwości dokładnego ustalania szerokości nadruków (np. przy oklejaniu patchpaneli).
Drukarki używam głównie do oznaczania kabli (flagi) oraz urządzeń. Bardzo lubię aktualnie używaną przeze mnie taśmę nylonową białą, czarny druk.

Może polecicie coś ze swojego doświadczenia?

#siecikomputerowe #smarthome #automatyka #elektryka
  • 8
@kthxbye oblukaj Brother p-touch, ja posiadam i robi robotę ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet ostatnio dla testu kupiłem zamienniki oryginalnych taśm i jakością nie odbiegają od oryginałów - testowałem w różnych warunkach pogodowych (na zewnątrz) :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korni007: Przykład: Masz patchpanel lub rozdzielnię elektryczną. Dostępna szerokość na napis jest taka sama dla każdego portu/esa. Chcę jedną taśmą opędzić opisy w całym rzędzie. Każdy opis ma różną ilość znaków. Chciałbym, aby każdy napis miał 'zafiksowaną' szerokość pola, żeby zawsze był równo nad polem, które opisuję.
@kthxbye hmmm chyba się da, robiłem coś takiego dla przełącznicy światlowodowej w sumie to kumpel robił na swojej (ten sam model) Chyba się da :d ale głowy uciąć nie dam. Poczytaj manual powinno coś pisać (po polsku i nawet obszerny)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kthxbye: @korni007: na Brotherze p-touch na pewno się da. W programie na Pc ustawiasz jeden wzór. Do tego sam Ci może generować wydruk naklejek z automatyczną numeracją. I jeszcze sam ucina. Także dużo lepiej niż podstawowa Dymo.