Wpis z mikrobloga

Dla tych którzy nie mogą się doczekać na Fallen Order albo tych co narzekają na system walki to zapraszam na ponownie zainstalowanie Jedi Academy i pogranie w multi, wciąż czasami jeszcze ktoś gra. Nawet istnieje discord scenowy Jedi Academy oraz ladder i ligi w ESL.
#fallenorder #starwars #e3 #jediacademy
  • 4
  • Odpowiedz
@kontowykop: albo jeszcze lepiej, pobrać moviebattles 2, mod do JKA który niesamowicie rozwija rozgrywke, nikt nie przeczyta wiec sie nie rozpisze ale ja bylem zszokowany jak obszernie i dobrze zmienili JkA
  • Odpowiedz
@kontowykop: zdecydowanie się nie zgadzam, Moviebattles 2 poprawia walkę mieczem rozwijając ją o manualny blok (trzeba umieć blokować zaraz po wyprowadzeniu ciosu co dodatkowo utrudnia łączenie ich w kombosy, w innym przypadku dużo szybciej można wytrącić nam broń z ręki) i strefy blokowania - w żadnej grze nie widziałem tak ciekawie rozwiązanej szermierki, dającej tyle frajdy i wymagającej takiego skupienia, jak w MB2.

Oficjalna strona darmowej modyfikacji
  • Odpowiedz
@Bernan: wiem jak działa system walki w MB. Jest po prostu inny. Ten "standardowy" jest bardziej dynamiczny i na tym spędziłem lata i ten tryb był najbardziej popularny na scenie competitive :P
  • Odpowiedz