Wpis z mikrobloga

Tego dnia równy rok temu pierwszy raz poszedłem na siłownie, nie spodziewałem się, że będzie to moją pasja, bo chciałem tylko trochę przybrać na masie. Założenie się udało bo z 62kg zrobiłem 83 i aktualnie zredukowalem na 78, wyniki siłowe myślę, że zadowowalające bo Martwy ciąg: 180kg Przysiad: 145kg Ławka: 107,5kg Chciałbym podziękować głównie użytkownikom @Kasahara i @IntruderXXL bo dużą część wiedzy dotyczącej treningu siłowego i diety zawdzięczam im. Aktualnie nie wyobrażam już sobie życia bez siłowni choć byłem sceptycznie przez całe życie do niej nastawiony
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 13
@Kasahara: @ArRog: Myślę, że przez cały rok odpuściłem sam z siebie może 1 albo 2 treningi i micha też raczej trzymana, myślę, że etyka pracy wyciągnięta z tego, że od 6 roku życia uprawiałem sport pod okiem wymagających trenerów i tak już zostało
@DanielKrul: ja niestety do pół roku temu ze sportem miałem zero wspólnego.Twoje wyniki traktuje bardziej motywacyjnie niż żeby się porównywać, bo startowaliśmy z zupełnie innego miejsca :) niemniej jednak póki co zaraz mija pół roku i również tylko jeden trening opuściłem.
@DanielKrul: ja po prostu przyrównywanie traktuje tak żeby wiedzieć co można osiągnąć i do czego dążyć, z tym, że nawet jak jestem słabszy to mnie to nie demotywuje. Grunt, ze ja wiem, ze to co mogłem to zrobiłem w 100% najlepiej jak potrafiłem :)