Wpis z mikrobloga

Nasz kumpel z #przegryw @scotieb odniósl się do Gargamela, wiecie i się z nim zgadzam. Oczywiście tam napływ jak zwykle swoje że '' ich sprawa ble ble wy przegrywy ble ble wy niegodni życia '' myślę że to kwestia już rozwiązana. O czym innym teraz. Ja myślę że dobrze że wypłynęły jakieś tam rozmowy, taki Gargamel jakoś nie miał dylematów jak upokarzał i niszczył życie innym youtberkom. Fakt każdy miał coś za uszami, nawet nie potrafili się przed nim bronić. On ich zlinczował, przestrzegał swoich fanów żeby ich tam nie dołowali, ale sami wiecie jak to działało, chciał zatrzymać wystrzelony pocisk. Zgnojeni, opluci przez wszystkich. Oni nawet nie rozumieli w czym zawinili. Tak dokładnie nie pamiętam ale ten co mu na prywatnym pisał że przez niego wszyscy go obrażają, a ten ze szelmowską radością dalej i upokarzał na arenie social-media. I takich przypadków było z kilkanaście. Miał litość? nie miał. Wybrał moralność ponad pieniądze? a on nawet wtedy o tym nie myślał, hajs wpływał dzieciarstwo go błogosławiło to sobie pozwalał.
Druga kwestia jest taka że no jakiś ''nadinteligentny'' to jednak nie był. Ćpunkom się nie wierzy, no nie wierzy i ch&j. Każdemu możesz zaufać ale nie ćpunkom, krwa. Jeszcze jakieś donosy że ona się prostytuowała, po rogach mu .... zakochał się no ale nie mądrze. Wieczny wizerunek pro-inteligenta, no nie podoba mi się on
Też mi krwa autorytet
#gargamel
@ukaszeq @rajder_nygga @Indikatiwus_presentusaktiwus @jestemspermiarzem @wypokk @scotieb @przeor22 @borysk5 @arek4444 @riczler @insaneboii @psychoacid @tristsram @mrocznyprecel @filozofujacytopor @piksypiksy @scatmanjohn @Drzemka_w_cieniu_drzew @kiedysbylemnormalny @mieszkamzmamusia @lrf1000w @syn_szalwia @XXUnthinkableXX @MonsterQ1234 @sad_pepe @przegrywacz @DzikiWonsZwKapeluszu @KolejnyWykopowyJanusz @hunter_88 @cybek-marian @mirasekturasek @ChceZYC_A_nie_Wegetowac @rouzi @dezyderat @danlenoir @lajfisbjutiful @RekinMisiu @ferdek1212 @KZ_89 @mr_beniz @wujekgraczyk @xeerxes @Muodyhuopiec1919 @dio_ @lvlv @salty_donut @eugeniusz_zua @wypopeq2599 @polskiwiejskichad @naczelnyhejter @farmaceutaamator @mtk3ti @xvenowski @darkembrace777 @neuropejczykanin @WujaAndzej
źródło: comment_ya8xVIZTtotK6barvOI9OKLKr6HabaiL.jpg
  • 17
@darkembrace777: a to czasem nie chodzi ci o gonciarza który #!$%@?ł miliony na #!$%@? obiektywy, drony i podróż na Islandię a wtedy zaczął się ten mega boom na magicala (pierwsze dni remontu) - wtedy gonciarz beczał strasznie że się wszyscy tucznikiem podniecają a o jego wyprawie na Islandię pisać nie ma komu xD