Wpis z mikrobloga

@MasterSoundBlaster: Harry Potter i dubbing? Toż to kalectwo, oryginał jest 500 razy lepszy i nadaje filmowi inny charakter :) Ale ok, o gustach sie nie dyskutuje ;D

@ufos: Z książkami mam to samo, zresztą wiele osób ma. Trzeba szczerze powiedzieć, że 2 pierwsze części są po prostu dziecinne, przynajmniej dla mnie. Ale jeśli chce się przeczytać całą serię to trzeba przez nie przebrnąć bo od 3 zaczyna się robić ciekawie
@ufos:

Powiedz to Niemcom :P Oni do każdego aktora mają specjalnego lektora, a jak lektor kopnie w kalendarz i dadzą innego to później Niemcy się zastanawiają czemu teraz Tom Hanks ma inny głos :D

@kicioch:

Może i tak, ale jest tyle dobrych filmów, że szkoda czasu na HP, nawet w oryginale.
@ufos: Mnie tak samo! 5 to była dla mnie pierwsza część, która tak mocno, mocno wciągnęła :D Bo pojawiły się też różne wątki nie-magiczne :> I wcale nie odstraszało te tysiąc stron :P

@xircom2: Tak, masz rację, ale zależy jak to odebrać :) Chodziło mi bardziej o to, że brak w nich intrygi i tego napięcia :)