Wpis z mikrobloga

@kicioch: Moją drugą ulubioną częścią zaraz po Insygniach Śmierci jest Więzień Azkabanu, tylko nie lubię tego momentu, kiedy oni wychodzą spod Bijącej Wierzby, zawsze im mówię: "Pilnujcie Glizdogona! Pilnujcie Glizdogona, bo wam ucieknie!" i zawsze ucieka, kiedy oni się w końcu nauczą :((( Oczywiście cała saga obejrzana i przeczytana po kilka razy, nawet ostatnio sobie poprzypominałam wszystkie części ;)
  • Odpowiedz
@ufos: Dzięki za poprawkę ;D Ja jak czytam to cały czas o tym myślę, że na końcu i tak ją dopadną więc jakoś mi lepiej :)

@aniu_ta: Wiesz co, mam złą wiadomość :( Oni się nigdy nie nauczą niestety :( Ale ja to samo myślę - pilnujcie go bo Wam zwieje i jakby pilnowali to by cała książka inaczej wyglądała i by może Syriusz nie umarł :<
  • Odpowiedz
@ufos: W 5 zginął Syriusz, ale jakby Glizdogon nie uciekł to może Syriusz by się nie musiał ukrywać i nie doszłoby do walki, w której zginął :> Bardziej o to mi chodziło :P
  • Odpowiedz
Głupi to był Potter, że dał się Voldemortowi nabrać i to przez niego Syriusz zginął tak naprawdę.


@ufos: Moim zdaniem to jest wszystko Dumbledore'a wina! Gdyby on sam Harry'ego oklumencji uczył to by nie było problemu!
  • Odpowiedz
@ufos: Jakby Syriusz nie się nie ukrywał to częściej widziałby się z Harrym, a co za tym idzie - może by nie doszło do tego, że Harry pojawiłby się w Ministerstwie... ale już mniejsza o to bo tak gdybać można ze wszystkim :D

Nie mogę już wpisu edytować, za późno :(
  • Odpowiedz
@Lord_Blizzard @Shepard: Macie może taką magiczną moc i możecie zedytować mój wpis dopisując coś w stylu "Uwaga, odpowiedzi do wpisu zawierają spoilery"? Jeśli tak to byłabym bardzo, bardzo wdzięczna bo nie sądziłam, że rozwinie się dyskusja, a może jest ktoś kto nie chce poznać fabuły :(
  • Odpowiedz
@ufos: Nie no, ja tam gdybać bardzo lubię :> W ogóle Dumbledor to taki egoista straszny był, niby Harry zrób to i tamto, ale tego nie rób, a jak przyszło co do czego to Harrego miał w dupie i nic mu nie mówił :I
  • Odpowiedz
@ufos: Ale o horcrux'ach mógł mu powiedzieć trochę wcześniej albo dać więcej wskazówek... chociaż wtedy 7 część miałaby 10 stron. No dobra, przyznaję Ci rację ;)

Swoją drogą ciekawa jestem czy Rowling coś jeszcze napisze, kiedyś zarzekała się, że nie, a kiedys były plotki, że może 8 część powstanie :P
  • Odpowiedz
@ufos: Niestety boję się, że jeśli cokolwiek coś napisze to będą to przygody ich dzieci a to już nie będzie takie ciekawe bo dokładnie znamy przeszłość więc musiałaby znaleźć jakąś niewyjaśnioną sytuację bądź postać z poprzednich części i z niej wykreować coś na kształt Voldemorta ale to faktycznie byłoby na siłę...

Wątpię, żeby napisała coś nowego - kobieta mająca tyle kasy i dzieci raczej nie potrzebuje więcej do szczęścia ;)
  • Odpowiedz