Wpis z mikrobloga

#diy #majsterkowanie #warsztat #elektronarzedzia #narzedzia

Hej Mirki,

W którego z wymienionych producentów byście poszli jeżeli chodzi o skompletowanie elektronarzędzi akumulatorowych ?
(domowego, amatorskiego użytku)
Wielu marek nie wspominam celowo z jakiegoś względu, skupiam się na najpopularniejszych, a nie nonamowych/klonach lub do profesjonalnego użytku.

Ankieta

  • RYOBI 16.7% (14)
  • DEWALT 25.0% (21)
  • MAKITA 51.2% (43)
  • BOSCH 7.1% (6)

Oddanych głosów: 84

  • 29
@arkes:
@Niggalke:
@kombizenon
1. do amatorskiego
2. kosmiczne ceny pro narzędzi (przy jednym narzędziu może by było do przełknięcia, ale przy klilku już ciężko to uzasadnić przy używaniu wg. punktu 1)
3. też bym poszedł w AEG/MILWAKEE oraz HILTI, patrzcie w punkt 2.
4. czytajcie proszę dokładnie - chciałem się skupić na popularnych w miarę dobrych markach poprostu (bez dyskusji o wyższości)

@FoxX21: na jakości się przejechałem już kilkanaście
@Issac: Dziwne, używam Parkside od 8-9 lat i nigdy się na nich nie przejechałem. Powiem więcej wkrętarka z 2011 roku na akumulator litowo-jonowy wciąż mi działa i aku wytrzymuje około godziny pracy.
@Issac: To nie, mam taką jeszcze starszą, która nie miała zdejmowanej tej części.
A ostatnio kupiłem nową, na drugie urządzenie właśnie taką jak podałeś z tym zdejmowanym.
@Issac: w sumie to bym rozważył 1 rzecz której używasz najczęściej i ją kupił przyzwoitą, a pozostałe w zależności czy "kiedyś się może przydać" czy wiesz do czego chcesz ich użyć