Wpis z mikrobloga

@scotieb: @Niggalke: #!$%@? wszedłem na tego chana i się przeraziłem. myślałem że wykop to ściek ale co tam się #!$%@? to ja nawet nie xD Ten Sitko mam nadzieje, że znajdzie w końcu tego terapeute.

I jeszcze to płakanie, że te treści są tu wynoszone xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@scotieb: serio ktoś daje #!$%@? o to co inny robi? Widać że nie masz swojego życia że cudzym się zajmujesz a chyba to że rucha cię boli najbardziej.

  • Odpowiedz
  • 30
Przeciez on ma styl pisania jak dziesięciolatek. Super dla mnie. Chce ci kupić bieliznę jakąś. Przeglądając zeszyty dzieci obserwuje się lepszą gramatykę niż u niego
  • Odpowiedz
  • 1
Gdzie na chanach obiło mi się o uszy, że ta laska (Diana?) sypiała z Sitko, który może wszystko? ( ͡º ͜ʖ͡º) #pdk Czy to byli tylko przyjaciele od ćpania?
  • Odpowiedz
@scotieb: kolo takich jutubowych "celebrytow" zawsze kreca sie cpunki i golddiggery, tylko za pare lat jak juz kazdy bedzie mial go w dupie to zostanie sam i bez grosza ale za to z syfem.
  • Odpowiedz
@scotieb: myślałem, że spermiarstwo to gdy nieznajomej dziewczynie piszesz, że oddałbyś wszystko żeby na ciebie w ogóle spojrzała, ale okej, rozumiem że ostatnio przerobiliście tę definicję na bardziej podkreślającą jak bardzo daleko jesteście od poruchania i jak bardzo was boli że ktokolwiek rucha.
  • Odpowiedz
  • 18
@scotieb gościu, to była jego różowa XDDD gdzie tu widzisz hipokryzję? 2 osoby które są ze sobą blisko się ruchajo OMG ale afera.

Usuń konto
  • Odpowiedz