Wpis z mikrobloga

Lizanie odbytu to normalna rzecz w związku? #!$%@?, gdzie ja żyję.


@szwyniaprzegryw: Dla mnie nienormalna, ale #!$%@? mi do tego i wszystkim innym, bo to ich prywatna sprawa. A laska jest głupia, skoro udostępniła ich prywatną rozmowę jak ze sobą jeszcze byli.
  • Odpowiedz
@scotieb: Po raz kolejny wychodzą podwójne standardy wykopków, i tych wielkich ruchaczy również. Ilekroć były anonimowe wyznania, w których typek w związku się żalił, bo laska się od niego odsuwa bo ten był za "miły" i zachowywał się na zasadzie "Tobie bym dał gwiazdkę z nieba' to był #!$%@? od góry do dołu, że psuje rynek, że jest dostarczycielem a ona na boku się rypie z innymi, a tutaj? Jakaś
  • Odpowiedz
@scotieb: czemu spermiarz? Po prostu normalny facet o zdrowym podejściu do związku. Nie traktuje tego jako jakiejś gierki, albo metody na przedłużenie penisa. A co se robi w łóżku to jego sprawa.
  • Odpowiedz
ale tutaj się zebrało kółko samców alfa, wykopki twierdzące, że kupowanie kobiecie czegokolwiek to frajerstwo, są według mnie zupełnie tym samym poziomie, co roszczeniowe księżniczki, mówiące że tylko im się należy

no ale przecież biały heteroseksualny mężczyzna dzisiaj to najbardziej uciemiężona istota ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ja bym ani cipy ani dupy nie lizał tym bardziej prostytutce. Żeby nie było loda bym tez nie wymagał. Nie jestem za seksem oralnym i uważam że usta nie są do tego. Ale każdy ma inne zdanie.
  • Odpowiedz