Wpis z mikrobloga

@GreatMajster: gdyby to faktycznie chodziło o ich ciało to nie widzę problemu, tak jak moim zdaniem np eutanazja powinna być legalna, bo decydujemy sami o sobie, oczywiście pod warunkiem ze jesteśmy w pełni poczytalni itd. Ale rzecz w tym, ze aborcja to decyzja nie tylko o swoim ciele, ale tez o ciele innego człowieka który się w kobiecie znajduje. Prawo do decydowania o własnym ciele działa w tym przypadku na poziomie
@GreatMajster: No i niech decyduje o swoim ciele, nic nam do tego. Aborcją krzywdy nikomu nie wyrządza, bo ciężko wyrządzić krzywdę czemuś co nie żyje samodzielnie i nawet nie myśli. Już większą szkodą jest ubicie świniaka który jednak coś czuje i swoje przeżył. Aborcja to zdecydowanie lepsza opcja niż dziecko które nie jest kochane lub nie ma zapewnionych warunków na rozwój.
@GreatMajster najwyraźniej mamy inne wyobrażenia "porządnego faceta" ja takich z twoich wyobrażeń nie chce spotykać. Swój poziom też już zaprezentowałeś nazywając kogoś ściera, chociaż coraz bardziej zaczynam podejrzewać, że to bait, bo chyba nie można być tak głupim ()
@GreatMajster: Ja staram się nie patrzeć z pogardą na nikogo, nawet na osoby które mnie bezpodstawnie obrażają. Polecam szacunek do drugiego człowieka i kulturę osobistą.

A kobiety w Polsce prędzej czy później otrzymają pełnię praw kobiet i nienawiść skierowana w ich stronę niczego nie zmieni. Nawet jeśli terror większości nie zalegalizuje aborcji, to w związku z bogaceniem się kraju w niedługim czasie każdą kobietę będzie stać na skuteczną antykoncepcję a w
@GreatMajster tak tak, lek na #!$%@?, przykro, że jesteś człowiekiem o ograniczonym umyśle i wyobraźni, ja i pewnie nikt tutaj tego nie zmieni. Osobiście, można ci tylko tego współczuć, na szczęście gówno masz, a nie wpływ na to o czym mówisz, więc who cares () każdy ma prawo decydować o sobie, każda kobieta która będzie chciała usunąć ciążę, tym czy innym sposobem to zrobi. Tymczasem
Mogę się mylić ale moim zdaniem przeciwnicy aborcji samej w sobie napisali by coś w stylu "hue hue hue przecież płód to nie człowiek". Tutaj w drugiej części wpisu mamy natomiast atak na moralność osób które dobrowolnie wybrały ruchanie doskonale wiedząc czym to grozi a następnie chcą uniknięcia konsekwencji okradając przy tym obywateli.
@Benor chciałabym żebyś miał rację i to do tylko tego miałoby się ograniczać. Jednak autor ewidentnie w dalszej części komentarzy pluje jadem i obraża. Dla mnie to jednoznaczny wyraz tego czym miał ten wpis być.