Wpis z mikrobloga

@GreatMajster: Tu to się zgodzę. są tacy ludzie, są takie feministki, większość feministek taka jest, ale nie wszystkie kobiety. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie nie jestem białorycerzem po prostu chcę żebyście traktowali płeć przeciwną na równi ze swoją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GreatMajster: Ja tam nie mam nic przeciwko aborcji, ale na pewno po pierwszej aborcji kobieta powinna udać się wraz z partnerem na kurs do seksuologa, który objaśni im na czym polega odpowiedzialne wsadzanie #!$%@? w cipe, po drugiej aborcji, powtórka + 2 razy w tyg odbycie stosunku w obecności instruktora, po trzeciej aborcji wycięcie macicy. Skoro nic się nie uczy to znaczy że jej geny nie są pożądane w spoleczenstwie (
@darkembrace777: Ale brednie... Mamy skrajny liberalizm nie różniący się wiele od tego zachodniego syfu. PiS to #!$%@? pod tym względem(zresztą pod każdym jakby nie patrzeć) i tyle.
Prawdziwy konserwatyzm w najlepszym wydaniu masz w Iranie.
@GreatMajster: W sumie bez znaczenia. ZSRR to i tak był nietrafiony projekt, bo aby zapanował komunizm musi być globalny. Aborcja powinna być absolutnie nielegalna w tym się możemy zgodzić. Wierze w to że tylko włądza totalitarna jest w stanie wymusić tego typu zakaz, autorytarna się do tego nie nadaje ponieważ kult jednostki kończy się wraz jednostką i tym samym dochodzi do kolejnej walki o włądzę oraz zainstalowania nowego dykattora któru ustali
W iranie an chwilę obecną prawo jest motywowane religijnie. skąd możemy mieć pewnosć ze gdy zmieni się przywóca na jego miejsce nie trafi ktoś sekularny?


@darkembrace777: Nie trafi, bo każdy Najwyższy Przywódca jest wybierany przez radę duchownych...
Chomeini wszystko perfekcyjnie zaplanował i zbudował te 40 lat temu.
@GreatMajster: Nie wiem, ja słyszałem sporo głosów, że młodzi Irańczycy mocno się laicyzują. Tylko, że wiesz jak z tym poparciem jest, nie tak dawno o Polsce mówiło się, że to kraj katolików, gdzie 90% deklaruje się jako wierzący, a dzisiaj po paru latach jest to mniej niż połowa.
No i nie mówiłem o jakieś rewolucji w stylu zmiana rządów, tylko Iran może powoli stać się państwem bezwyznaniowym, bo sami Persowie mieli