Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z sąsiedniego bloku.
Wczoraj idę do auta, zastałem pomazaną markerem przednią i tylną szybę i przyklejoną kartkę na przednią szybę z napisem „zabieraj auto z mojego miejsca”.
Co się okazało? Pani pomyliła miejsca. Kazała parkować na 47 zamiast 46... Teraz panikuje, twierdzi, że zapłaci za szybę itd.
Pomijając roztargnienie kobiety, czy ten ktoś zachował się normalnie wg. was?
Marker z szyb zszedł bez problemu, ale z kartką jest kłopot. Kartka jest przyklejona solidną porcją kleju typu kropelka.
Może ktoś wie jak to próbować usunąć? #truestory
Fabinho - Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z...

źródło: comment_qvPxvh6ZQmqHPoolmVTWhh0oEvm6tfF5.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fabinho: Poszukałbym właściciela miejsca 47 i poszedł z tym na policję uprzednio go o tym informując.
  • Odpowiedz
@Fabinho:
czyli sprawa prosta
typa na bagiety za uszkodzenie mienia
sąsiadkę na bagiety za rozporządzanie nie swoim mieniem.
i siebie, bo rozumiem że jak parkujesz od czwartku na nie swoim miejscu to opłatę uiścisz typowi za zajmowanie jego miejsca. bez umowy więc pewnie jakiś karny cennik :P

smutne jest to, co piszą inni. z parkowaniem jest patologia i jeżeli sam nie weźmiesz sprawy w swoje ręce to policja przyjedzie, pocmoka
  • Odpowiedz
@Fabinho: dzwonić na policję. Zajęcie czyjegoś miejsca (nawet celowe) nie usprawiedliwia niszczenia mienia. Niech autor naklejki zasponsoruje Ci nową szybę.
  • Odpowiedz
@Fabinho: koleś na kartce się podpisał, idź do typa i zapytaj czy to jego miejsce i jego kartka. Jak się przyzna, to dzwoń na bagiety. Idź do niego z jeszcze jedną osobą, żebyś miał świadka, bo koleś będzie się wypierać potem, że tak nie mówił i nie zrobił.
  • Odpowiedz
@Shatter: Sama wizyta bagiet w domu potrafi zdziałać cuda. Ludzie są cwani aż bagietmajstra przez Judasza nie zobaczą i im wstyd przed sąsiadami.

Nie wiem czemu smieszy Cię nowa szyba. Jak masz już sprawdzę to idziesz do ASO i prosisz o wymianę a potem z fakturą do gościa. W czym problem?
  • Odpowiedz