Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z sąsiedniego bloku.
Wczoraj idę do auta, zastałem pomazaną markerem przednią i tylną szybę i przyklejoną kartkę na przednią szybę z napisem „zabieraj auto z mojego miejsca”.
Co się okazało? Pani pomyliła miejsca. Kazała parkować na 47 zamiast 46... Teraz panikuje, twierdzi, że zapłaci za szybę itd.
Pomijając roztargnienie kobiety, czy ten ktoś zachował się normalnie wg. was?
Marker z szyb zszedł bez problemu, ale z kartką jest kłopot. Kartka jest przyklejona solidną porcją kleju typu kropelka.
Może ktoś wie jak to próbować usunąć? #truestory
Fabinho - Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z...

źródło: comment_qvPxvh6ZQmqHPoolmVTWhh0oEvm6tfF5.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
@Fabinho możesz jeszcze iść do spółdzielni spytać się kogo to było miejsce. Potem idziesz pogadać czemu to nakleiła i jak w rozmowie się przyzna to dobra twoja bo wcześniej włączyłeś nagrywanie.
  • Odpowiedz
  • 10
Jedna rzecz. Wczoraj próbowałem to zmyć, myślałem, że zejdzie lekko i po aferze. Marker zszedł od razu wytarty wilgotną chusteczką. Ta naklejona kartka za to nie chce zejść.
Nie będzie problemu z policja przy zgłoszeniu?
Mam dużo zdjęć jak to wyglądało od samego początku, na jakim miejscu auto stało itd.
  • Odpowiedz
@Fabinho: ja bym zgłosił na policję, gość ewidentnie #!$%@?. Ja mam zajebiste miejsce, najbliżej wejścia do budynku i czasami jakiś palant mi na nim stanie. Na tę okazję zostawiam mu taki fejkowy mandat, żeby dostał mini-zawału, zaśmiał się i zapamiętał, żeby tak nie robić. Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby naklejać jakieś karne #!$%@?...
sing - @Fabinho: ja bym zgłosił na policję, gość ewidentnie #!$%@?. Ja mam zajebiste ...

źródło: comment_HmHOKSpdgCFhW9bmWNKPGQ24Ojc9q5tq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fabinho: Potraktuj to rozpuszczalnikiem do klejów, zaparkuj na swoim miejscu i zapomnij o tym. Jakby nie patrzeć nie ma szkody. Nie wiesz, czy ten kto to zrobił nie ma na przykład niepełnosprawnego dziecka, albo nie jeździ na wózku. Dla kogoś takiego szukanie miejsca 200 metrów od bloku to bardzo duży problem. Skrzywdzenie kogoś kto Ci już nie zagraża nigdy nie jest dobrym pomysłem.
  • Odpowiedz
@Fabinho: normalnie dzwoń i sie nie cykaj. Przyjada zobacza samochod, wez notatke policyjna, samochod zawozisz do aso i wynajmujesz samochod zastepczy, jak to jakas lepsza fura to typ zaplaci z 10k pln, samochody zastepcze po 500zl doba to norma.
  • Odpowiedz
z kartką jest kłopot. Kartka jest przyklejona solidną porcją kleju typu kropelka


@Fabinho: Postaw auto na słońcu. Struktura klejów cyjanoakrylowych rozpada się w wysokich temperaturach. Nie wiem na ile pomoże słońce, ale warto spróbować. Wkład od nożyka uniwersalnego i może zejdzie.
  • Odpowiedz
@Fabinho najlepiej zrobic spotkanie trojstronne
Ty,wlasciciel miejsca na ktorym blednie zaparkowales,wlasciciel miejsca ktore wynajmujesz
Niech miedzy soba to wyjasniaja
A burak co niszczy cudze mienie- no nic,niech zaplaci za usuwanie kartki.
Tyle.
A Ty mino wszystko przepros wlasciciela,ktoremu zajmowales miejsce- zrob to z kultura,po co masz sie znizac do poziomu janusza?
Chcesz sie bawic z policja itede?
No i zmien umowe z wlascicielka- zeby nie miala tez bagiet,ze dysponuje cudzym mieniem.

Chociaz
  • Odpowiedz
@Fabinho: stary, ale co tu kombinowac? Zglaszasz na bagiety, ze jakis kretyn Ci nakleja gowno na szybie i niszczy mienie. Babka mogla sie pomylic, a koles nie mial prawa czegos takiego odpierdzielic.

Przyjdzie policja, zaplaci za naprawe to sie nauczy.
  • Odpowiedz
@Fabinho: aha, nie pozwol babce placic czegokolwiek. To jest wina tylko i wylacznie tego debila co sie bawi w jana-kufa-slodowego. Mogl zostawic zwykla kartke za szyba albo cos to by inna sytuacja byla.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antkowa: jak idiota to fakt, chociaż ja to trochę rozumiem. Bo średnio raz na tydzień ktoś mi zastawka garaż ( raczej nie te same osoby ) ale ileż razy mam się wkurzac, dzwonić po SM, a zanim oni przyjadą pojawia się delikwent ze slowami "Ja tu tylko na sekundę, minutę, bo coś tam coś tam". A ja spozniam się do pracy
  • Odpowiedz
Ja bym typa cisnal przez sad i policje. Przeciez to jest #!$%@? zniszczenie mienia i to pewnie na ladnych kilka stow jak szybe trzeba wymieniac. Widac ze smiec celowo to zrobil bo pobazgral tym klejem na bogatosci. Az sam sie #!$%@?. Opie jedz z ta #!$%@?, porob fotki, ogarnij jakiegos swiadka i sproboj wyweszyc czyje to miejsce. Jak w sprawie karnej zostanie prawomocnie skazany to atakuj w cywilnym o odszkodowanie.
  • Odpowiedz