Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z sąsiedniego bloku.
Wczoraj idę do auta, zastałem pomazaną markerem przednią i tylną szybę i przyklejoną kartkę na przednią szybę z napisem „zabieraj auto z mojego miejsca”.
Co się okazało? Pani pomyliła miejsca. Kazała parkować na 47 zamiast 46... Teraz panikuje, twierdzi, że zapłaci za szybę itd.
Pomijając roztargnienie kobiety, czy ten ktoś zachował się normalnie wg. was?
Marker z szyb zszedł bez problemu, ale z kartką jest kłopot. Kartka jest przyklejona solidną porcją kleju typu kropelka.
Może ktoś wie jak to próbować usunąć? #truestory
Fabinho - Słuchajcie tego.
Wynająłem w czwartek miejsce garażowe od jakiejś kobiety z...

źródło: comment_qvPxvh6ZQmqHPoolmVTWhh0oEvm6tfF5.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Fabinho: hipokryzja wykopków w akcji :D
Ktoś staje na twoim miejscu? Holować #!$%@?, zablokować mu auto, przykleić coś ciężko schodzącego, zniszczyć auto, zabić właściciela.
Wykopek stanął na czyimś miekscu i ktoś faktycznie coś zrobił - na bagiety! Na policję! Psy wzywać! Niech dojebią #!$%@?!

#!$%@? jaka hipokryzja :D.
Tak OP popełnił błąd nie ze swojej winy ale ja gościa co to zrobił rozumiem bo nie wiedział o tym, środków by
  • Odpowiedz
dziwne ze ludzie nie boja sie zemsty za takie naklejanie kartek, przebijanie opon czy rysowanie lakieru, przeciez wiadomo ze to ich miejsce bo sami na to wskazuja wiec wystarczy trafic na wiekszego pieniacza niz oni sami
  • Odpowiedz
@Fabinho na kropelkę użyj debondera albo benzyny rafinowanej, a Panu z tego miejsca naklejki kartkę tym samym sposobem. Ja bym napisał "Przepraszam, pomyłka. PS. fajny pomysł z tą kropelką"
  • Odpowiedz
@Fabinho: na policje dzwoń to raz bo można było w inny sposób to zrobić a nie kleić do szyby kartkę, ba lepsze rozwiązanie było jakby Ci nawet zablokowali auto ale je nie niszczyli

A jak chcesz to zdjąć to spróbuj zmywaczem do paznokci albo wd40, ewentualnie rozpuszczalnik (uważaj na uszczelki tylko)
  • Odpowiedz
@Fabinho: Stary, nie daruj jej bo jak darujesz komuś takie toksyczne zachowanie, to się potem ludzie uczą bezkarności i że mogą robić co chcą i dokonywać samosądów. Jej zachowanie jest prostackie i żałosne, chociaż jeszcze bym potrafił to zrozumieć, jakby babka chciała z tobą porozmawiać spokojnie, a ty byś jej unikał i szedł w zaparte. Ale jak tak nie było i zrobiła co zrobiła ot tak sobie, to jej zachowanie
  • Odpowiedz
@Fabinho: miałem identyczny problem kiedys. Rozpuszczalnik i wszystko zejdzie tylko zrob to na myjni recznej i potem musisz bardzo dokladnie zmyc rozpuszczalnik z szyby
  • Odpowiedz
@maniek930: Sorry, źle zrozumiałem z tą babką. Myślałem, że "pomyliła się" to chodziło o to, że jakaś kobieta pomazała twoje auto bo myślała, że stało na jej miejscu, a potem się przyznała do tego xD A to chodziło o właścicielkę która się pomyliła miejscami i chce zapłacić za winowajcę.

Ktokolwiek by tego nie zrobił to podtrzymuję swoje zdanie o tym, że sprawa powinna zostać zgłoszona.
  • Odpowiedz
@Fabinho: sprawdź kto parkuje pod tym numerem i wyjaśnij całą sytuację. Jeśli osoba ta jest normalna to przyzna się do błędu i pomoże w usunięciu kleju z szyby. W przeciwnym wypadku będziesz wiedział przy jakim samochodzie można poruszać się "bardziej nonszalancko".
  • Odpowiedz
@Fabinho: Dzwon na policję. Normalny człowiek by grzecznie wsadził kartkę za wycieraczkę. A jak nie podziała to wtedy wentyle nożna odkręcić i wywalić
  • Odpowiedz