Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dzieciaki z przedszkola w wieku 3-4lata mają jechać na jakąś wycieczke 50 km. Szwagier, jako że jedzie jego córka zadzwonił wczoraj do GiTD żeby sprawdzili stan techniczny autokaru przed wyjazdem i poinformował o tym fakcie dyrektorkę w przedszkolu. Powiedziała mu że jest nienormalny i jeszcze przedszkolanki z ryjem się zleciały, że jak przez niego autokar dzis nie odjedzie to będzie miał problemy. I teksty typu, że dzwoniła do kierowcy i ją zapewnił że auto jest sprawne bo Pan Staszek tak mowi. A z tego co ostatnio ktoś zglaszał to w autobusie ponoc nie ma pasów nawet. Ciekawy jestem jak przejdzie kontrola i czy Pan Staszek w ogóle się pojawi. Dam znać jak tylko czegoś sie dowiem. #patologiazmiasta #janusze
  • 204
@adam-photolive: nas na wyjazdy wakacyjne zawsze sprawdzała policja i zawsze wszystko było ok, aż w końcu, pewnego pięknego razu... Na 3 autokary jeden nie przeszedł kontroli xD a my wyjazd na 2tygodniowy obóz z dzieciakami. Trzeba było kombinować kogoś kto wsiadzie JUŻ do autokaru i zawiezie nas 600km nad morze. Udało się w 2 godziny ogarnąć inną firmę.
@adam-photolive: Jak byłem uczniem szkoły gimnazjalnej, to też gdzieś w telewizji widziałem (na TVP w Wiadomościach czy innych Wydarzeniach w Polsacie), że ktoś policja sprawdzała autobus przed wycieczką i z jakichś tam powodów ta wycieczka nie odbyła się w czasie.
Powiedziałem to tacie tuż przed naszą wycieczką i on na dzień przed wyjazdem zgłosił prośbę do powiatowej komendy, że o tej godzinie dzieciaki jadą na wycieczkę i jest autobus oraz kierowca
@adam-photolive: bo niepotrzebnie się chwalił tym karynom. jak moja kuzynka jechała na wycieczkę z przedszkola i ja musiałem ją zawieźć na zbiórkę to wezwałem policję aby sprawdzili autokar i przysłali ITD a ja nikomu się nie chwaliłem. inspektorzy zabrali dowód rejestracyjny autokaru bo miał za słabe hamulce, stare sparciałe opony, wyciek oleju z mostu, pękniętą szybę przednią... trup na kołach jak to określił pan inspektor i opierdzielił kierowcę, że chciał jechać