Wpis z mikrobloga

Mój tekst do #p0lka z #tinder co to się jej nie spodobało że przyjechałem skuterem a nie kabrioletem (xD):

- czy ty jesteś księżniczką?

- tak

- Nie ma księżniczki polskiej. Jest księżniczka duńska, szwedzka, angielska, norweska. Ale polska? Czegoś takiego po prostu nie ma i nikt nigdy nie widział.

Po kilku podobnych sygnałach z mojej strony, s---------a w podskokach, a ja z radością w-------m parę.

#przegryw #wygryw #tylkoamerykanki #tylkoukrainki
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Średni odblokowany 50 ccm wyciągnie 90 km/h.


@RECAPTCHASSIE: XD

Ile ty masz lat? Weź se zainstaluj do tego p--------u licznik rowerowy, to ci pokaże realną prędkość. Na 50 ccm, bez utraty przyśpieszenia (lub dużej ilości kasy) trudno nawet o te realne 80.
  • Odpowiedz
@Kaplanka:

Z prawej jestem ja. Z lewej wszystkie nierozwijające się, niczym nie wyróżniające się, niczym mi nie imponujące , do bólu przewidywalne przeciętniary, mające listę wymagań jak stąd na księżyc i nie potrafiące się cieszyć tym co mają.

RECAPTCHASSIE - @Kaplanka: 

Z prawej jestem ja. Z lewej wszystkie nierozwijające s...
  • Odpowiedz
@RECAPTCHASSIE bo nic nie mają i chcą żeby ktoś coś miał, ale jak już miał to coś porządnego ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie martw się, skutery też są fajne.

! a najlepsze kiedy jedzie takim moja mama i przewraca się nim prosto w pokrzywy xD


! nie zapomnę tego nigdy
  • Odpowiedz
Niedawno spotkałem się z piękną Ukrainką z zamożnej rodziny, ładna buzia, nogi, bez wałka na brzuchu. Była zachwycona przejażdżką skuterem i miejscami które jej pokazałem. Całowaliśmy się. Mieliśmy o czym rozmawiać (IQ na pewnym poziomie). Nadal się z nią spotykam.


@RECAPTCHASSIE: a później się obudziłeś XD
Możesz jeździć na spotkania z różowymi nawet na wrotkach, to Twoja sprawa. Zakładam, że jesteś jeszcze młodym Mireczkiem, dorośniesz i będziesz się śmiać z
  • Odpowiedz
nastepnym razem skorzystaj z uslug mpk, a skuterek zostaw w domu. Tym pojazdem wywolasz u rozowych tylko usmiech politowania.


@DoDoLot: Albo zrobisz dobry test tego czy trafiasz na z-----ą materialistkę. C--j jej do tego czym jeździ, tym badziej jak jest ciepło na dworze (lepsze to niż rower). Spotyka się z jego środkiem komunikacji czy z nim? Może w garażu zostawił mercedesa bo nie ma o tej godzinie gdzie w centrum
  • Odpowiedz
@Mardo: O, TO TO! Szanujący się facet filtruje, testuje i czasem odrzuca. Jak nie, sam jest odrzucany jako nieasertywny śmieć.

Im bardziej prymitywna blachara, tym trudniej jej wyczuć tego bogatego. To ich karma. :-)
  • Odpowiedz