Wpis z mikrobloga

Wreszcie odebrany.

W automacie ze u dziewczyna nauczyła się obycia i cytryna żeby nie było żalu w razie czego xD

Full wersja bez szyberdachu i keylessa. Zrobiłem 50km i jak na razie jest fajnie. Felgi będą do zmiany na ciemne. Automat taki trochę szarpiący czasem, ale w tej cenie to czego wymagać ¯_(ツ)_/¯

Tak wiem, mogłem jej kupić A4 w gnoju xD

#citroen #samochody #motoryzacja #chwalesie #pokazauto
Pobierz WujekRada - Wreszcie odebrany. 

W automacie ze u dziewczyna nauczyła się obycia i cy...
źródło: comment_BqVPG0Mk96dDasByQ13htKFjLBcPCexq.jpg
  • 70
@pieczywowewiadrze: whoa nawet nie wiedziałem, że 211KM mozna przekroczyć 250 km/h. Moja ma 246KM, ale ma kaganiec na 210km/h i najszybciej jechałem 211km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli pewnie tez dałbym radę przekroczyć 250km/h. Nawet nie wiem jaki jest vmax dla mojego auta

Silnik wybuchł i robili to na gwarancji czy sam musiales płacić za tą zabawę?
@wxx71: wiesz jak szyberdach powiększa wizualnie przestrzeń wewnątrz? dorzuć stosunkowo duży szyberdach do małego auta i już nie jest ciasno i duszno. Panoramiczne szyby robią podobnie. Tylko zdecydowanie konieczna jest osłona, bo zimą będzie od niego zimno i masa hałasu podczas jazdy.

Kiedyś też myślałem, że to same wady i idiotyzm. Teraz mam, bo w moim pojeździe w tej wersji był po prostu standardem. No i jest to fajna opcja. Na
@bylem_zielonko Te silniki maja 120kkm zywotnosci, pol roku się sądzilem ale nie dowiodlem ze ich wina. Btw na rynku jest moze 5 sztuk takich scirocco z wiekszym przebiegiem. Przypadek?
Sam placilem. Po gwarancji.

U mnie niby kaganiec na 248 najwiecej jechalem licznikowe 275 po 12,5km noci w podlodze od osiagniecia 200.

0-200-0 robie na 1 kilometrze miedzy swiatlami.
Np tutaj
Pobierz pieczywowewiadrze - @bylem_zielonko Te silniki maja 120kkm zywotnosci, pol roku się s...
źródło: comment_9t6z2zDEOr917UMPWpCkm1uUIcBo4clb.jpg