Wpis z mikrobloga

Wreszcie odebrany.

W automacie ze u dziewczyna nauczyła się obycia i cytryna żeby nie było żalu w razie czego xD

Full wersja bez szyberdachu i keylessa. Zrobiłem 50km i jak na razie jest fajnie. Felgi będą do zmiany na ciemne. Automat taki trochę szarpiący czasem, ale w tej cenie to czego wymagać ¯_(ツ)_/¯

Tak wiem, mogłem jej kupić A4 w gnoju xD

#citroen #samochody #motoryzacja #chwalesie #pokazauto
Pobierz WujekRada - Wreszcie odebrany. 

W automacie ze u dziewczyna nauczyła się obycia i cy...
źródło: comment_BqVPG0Mk96dDasByQ13htKFjLBcPCexq.jpg
  • 70
@snwptest: Ale powiedz mi, jak można #!$%@? kupić nowe auto bez szyberdachu i jeszcze nazwać to full wersją? Ostatnio widziałem w ogłoszeniach zgruzowanego Poloneza z 1993 roku i miał szyberdach. No do #!$%@? pana.
@Pangia: W tym modelu szyberdachu nie ma (jest panoramiczny) i do tego bez zasunięcia co przy pogodnie tak ja teraz robi piekarnik w środku. Tego nikt nie bierze a kto ma ten narzeka. + nie ma lampek z tyłu wtedy.
W swoim mam szyber i panoramę, ale tam to jest inna klasa.
@snwptest: Ja miałem Mazdę z 1994 roku i miała szyber. Klasa. Otwierasz i po minucie masz taką samą temperaturę, co na zewnątrz auta. Teraz mam Ibizę z 2006, szyberdach nieobecny i jak wsiadam po robocie do auta, to kierownicy nie mogę złapać w ręce, bo taka jest gorąca. Z sześćdziesiąt stopni w środku pewnie ma, zachciało się #!$%@? czarnego samochodu.
@wxx71: to kwestia indywidualna, ja odkąd zobaczyłem u znajomego panoramę w passacie nie kupię auta bez tego bajeru. uwielbiam w nocy popatrzeć w niebo czy w deszczu tak patrzeć na spadające krople i poleżeć na fotelu. :)
na cholerę komu szyberdach? Przecież to nie ma żadnych zalet a same wady które wyłażą z czasem. Biorąc francuza to już ryzyko a co dopiero mieć w nim szyberdach który pewnie już po roku będzie przeciekał


@wxx71: szyberdach jest fajny jak nie chcesz wlaczac klimy, a chcesz zmniejszyc temperature/przewietrzyc wnętrze - otwarcie szyberdachu nie powoduje, ze powstaje taki hałas od pedu powietrza jak przy otwartej, czy nawet lekko uchylonej szybie. A
biedak otwiera szyberdach, normalny człowiek włącza klime i mu dmucha 2°C a nie 25°C z zewnątrz xDdddddd


@hpiotrekh: a co jak nie chcesz włączyć klimy tylko pocieszyć się wiosennym czy letnim cieplym powietrzem? Nie mówię o upałach bo wtedy to wiadomo, ze wlaczam klimę, ale jak nie jest gorąco to lubie powietrze z zewnatrz, a nie klimę
To coś aż za dużo. Mój znajomy w M4 robi max 17 w korkach


@WujekRada: ja mam 528i f10 z xdrive, te 20 litrów to na odcinkach 10 km w korkach, ale pewnie jakbym przez cale miasto jechał to ponizej 18-19 by nie zeszla.

Srednie spalanie pokazuje mi 16,5 (tylko po mieście jeżdżę). Mam ciężka nogę xDD
Po jakim mieście on ta m4 jeździ?