Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od niedawna z pewnym różowym i dochodzi między nami do pierwszych zbliżeń. Jeszcze nie seksy, ale już jakieś odważniejsze ruchy. No i ogólnie oboje jesteśmy bardzo mało doświadczeni i różowa po ostatnich odważnych ruchach jest nieusatysfakcjonowana i powiedziała, że nie było tak fajnie jak się spodziewała i że nie sprawia jej to frajdy :( Przejmuję się, bo jednak jest to ukłucie w moją męskość i w ogóle nie wiem co z tym fantem robić, bo się nie znam. Czy to może być kwestia tego, że nie pociągam jej fizycznie? Możecie coś powiedzieć o swoich pierwszych zbliżeniach?
Krępuję się o tym z kimś rozmawiać, a rozmowy z różową do niczego nie prowadzą, bo się nie znamy na tym i ogólnie boję się, że się do mnie zniechęci. Chyba obojgu nam większą frajdę sprawiało zwykłe przytulanie i delikatne pocałunki niż odwiedzanie sfer intymnych #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Niewiele Ci doradzę ponad to, co Ci napisał @marcel_pijak.
Ale, ku pokrzepieniu. Pociesz się, że w przypadku braku doświadczenia nawet przy pierwszym, niewinnym pocałunku może być jeszcze większa katastrofa. Kiedyś kupel opowiedział mi, że po raz pierwszy pocałował się z ówczesną dziewczyną tak niezręcznie i niefortunnie, że... dość mocno zderzyli się przednimi zębami :/
Zęby ocalały, ale uczucie zażenowania nie opuszcza go dzisiaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. A tak właściwie to co robiliście, bo pytasz na anonimowych i gówno piszesz, co też się wstydzisz?
2. Ile macie lat. Tak to ważne, bo może po prostu jest za wcześnie na to co robiliście, bo jesteście gówniaki i lepiej się dalej przytulajcie, buzi buzi i idźcie na oranżadę.
3. Czy ona się kiedykolwiek masturbowała? Tak zapytaj ją. Bo że Ty tak to wiem. To też jest bardzo ważne,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy co robiłeś, może zbyt "chamsko" dobierałeś się jej cycków, a może ma na ich punkcie jakiś kompleks i poczuła dyskomfort ¯_(ツ)_/¯ Wyżej był komentarz że "bolało" chociaż w to wątpię, może napaliłeś się za bardzo i traktowałeś ją zbyt przedmiotowo - mniej rozmowy, kontaktu wzrokowego a cel tylko jeden ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Typie, szukasz pomocy na wypoku, a piszesz jak do redakcji Bravo - zero konkretów. Nie wiem, co masz na myśli, pisząc o "jakichś pierwszych ruchach", mogę zgadywać. Bardzo możliwe, że doszło między Wami do częściowej penetracji lub wkładania palców do pochwy. Otóż wbrew temu, co obejrzeć możemy w klasykach kinematografii frywolnej, nie wszystkie kobiety osiągają satysfakcję seksualną przez wkładanie i wyjmowanie długich rzeczy do pochwy. Wiele kobiet osiąga orgazm tylko