Wpis z mikrobloga

Cześć wykopowa elito (òóˇ)

Powiem Wam szczerze, że pierwszy raz używam Ferrari - Bright Neroli w taki upał i chyba trochę za bardzo przytłaczają w nim białe kwiaty.
Jednakże, jestem zdania, że nie ma co wydawać na Toma Forda, jeśli ma się tak dwie zbliżone do siebie kompozycję, w tak diametralnie różnych cenach.

Tak post scriptum, to jeszcze się lato nie zaczęło na dobre, a ja już mam zwycięzcę w kategorii kozaków zapachowych.
Pozdrawiam Cię użytkowniku Bentley - Absolute.
Albo Gustawa - może na bogola trafiłem?
Również dziękuję ładnej pani za przypomnienie mi jak pachnie Hypnotic Posion którego bardzo lubię.
Idealnie się z Bentleyem skomponował w drugiej części przedziału.
I'm lovin it ( ʖ̯)

#perfumy #szkalowanie
dradziak - Cześć wykopowa elito ᕦ(òóˇ)ᕤ

Powiem Wam szczerze, że pierwszy raz używam ...

źródło: comment_lf8ae2cVti3hzOoUaB8OLPWePbyh7NJ6.jpg

Pobierz
  • 17
  • 0
@Smutny_jezdem
No ja bym ostrożnie z nim podchodził :P
Czy te Givenchy nie jest także dość mocno nasycone białymi kwiatami - neroli?
Bo kurcze tak jakoś mi przebłyski w głowie mówią hmm...?
@eMDeeM: czytałem, że zlota została wypuszczona dla butiki w angli, gdzie tylko tam był dostepny. Potem już poszli w szerszą dystrybucję i zrobili z czarną górą. W zapachu podobno to samo, ale wiadomo jak jest, nie zawsze partia wyjdzie taka sama.
  • 2
@eMDeeM
Wiesz co, z tego co kojarzę to niczym. Nie przypominam sobie, aby różniły się zapachem, ale idąc myślą, że z reguły zmiana flakonu idzie w parze ze zmianą formuły...to może?
W każdym razie jeśli ktoś coś więcej wie, to niech mnie poprawi :)
@Kexu
O właśnie i to jest konkret!
  • 0
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku
Nieźle, 4 strzały i po 3h go nadal czuje, ale daję mu max 1h jeszcze i siądzie.
@eMDeeM
Men Intense, Absolute, Azure - słodko-alkoholowe/kadzidlane/świeże :)
@Invisible22
U mnie jest spoko z Ferrari, ale nie ukrywam, że Tomek ma lepsze parametry na mojej skórze.
W mojej ocenie nie warto na siłę kupować TF, ale jeśli ktoś ma kasę, to zawszę bardziej Neroli Portofino polecę :)
@dradziak Givenchy o którym mówimy jest bardziej orzeźwiające, lekko słodkie i nie tak ciężkie jak Ferrari czy Fleur du male. Mocno zachęciło mnie do białych kwiatów, a był to strzał w ciemno przy okazji kupowania innych dekantów od jednego z mirków. Co prawda wolę neroli w wydaniu JPG ale na obecną pogodę nie chce się czuć jak odziany w zbroję XD