Wpis z mikrobloga

Messi mi się zepsuł, tyle spotkań w tej fifie nim rozegralem, pięknych bramek strzeliłem, a od wczoraj jak wpadł tots jest lipa.

Chyba za dużo wymagam od niego, no ale kilka spotkań rozegranych i 1 (słownie jeden) gol.... Lepiej mi się Havertzem grało (,)
#fut
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKabaczek: przede wszystkim wyższy, zbierał wszystkie górne piłki wybijane przez obroncow.

Muszę się przestawić na trochę inne granie, teraz 3 gole Messiego, ale chowa mi się za zawodnikami przeciwnika
  • Odpowiedz
@Ravalent: mialem problem z messim zwyklym, byl czesto niewidoczny, ale zacząłem się testować go na różnych pozycjach i najlepiej nim się grało na napadzie xD, ale u Ciebie jest lewy także tego..
  • Odpowiedz
@Ravalent: U mnie zepsuł się tots Aubameyang. W pierwszych meczach strzelał po 4 gole przy 5 oddanych strzałach z dowolonych pozycji, to było chore. W jednym meczu strzeliłem 5 identycznych bramek z rzutu rożnego tą kartą. Dziś gra niewiele lepiej od złotej wersji 88, bardzo często nie trafia z ~10m, przegrywa pojedynki główkowe ze średnimi obrońcami, generalnie ma teraz mniejszą skuteczność niż Trezeguet 91 tuż obok na napadzie. Nie umiem
  • Odpowiedz
@TheCompany: ja jestem zdania, że jak się ma nową kartę, to człowiek za bardzo się na niej skupia.

Z Messim problem jest taki, że za bardzo go przewracaja, teraz w dr najgorsza ocena na boisku, wpuscilem wernera za niego w 70min I zaraz całkiem inna gra
  • Odpowiedz