Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@HK-Stelle: ale aktualnie WSZYSTKIE sklepy w polsce trzeba by uznać jako sklepy dla biedoty bo ceny podobne, syf podobny i w tym wszystkim naprawdę lisl jest ok. Kauflandy, tesco, biedy i reszta są syfiaste dosyć często. Bieda na czele tego wszystkiego.

A za granicą jest podobnie, przejedź się kiedyś. Tam jest pełno sklepów jako odpowiedniki lidla i biedy a reszta też się nie wyróżnia.
@Loloman: Mieszkam za granicą Mirku, wyróżniają się sklepy i to sporo. Na przykład taki Mark and Spencer albo Waitrose z ogólnodostępnych a są jeszcze markety online które mają towar tylko premium z dostawą dla bogoli.

EDIT: Albo w takiej Austrii gdzie bywam regularnie, masz tanie sklepy typu Hofer(ALDI) czy właśnie Lidl które są syfiate i kulturalna, odpowiednio droższa i z dobrym wyborem Billa.
@Pihdit: Kurła, ale ta ściana obłożona kafelkami wprost na drodze ewakuacji mnie przeraża. Czy to jest ok? #bhp Przecież jak będzie tani karp i tanie podkoszulki i crocs'y na wyprzedaży i to się wszystko zapali od fajki janusza, to się grażyny stratują za tymi drzwiami ( _)
Co ten lidl jest w podziemiu? Na -1,5m i schodzi się do niego? Ąlbo taka kurła różnica terenu?!
BTW: W żadnym
czy mi się wydaje czy ostatnio powymieniali wszędzie te drzwi na przezroczyste? Wcześniej były całe ciemnoszare.


@miras_m: Też dzisiaj to zauważyłem. Chyba powymieniali.