Wpis z mikrobloga

@bolczan: $20k - $30k całe życie? Bez przesady.


@idiot: wielu hamerykanów ryczy, że właśnie tego rzędu kwot (do 50k) nie jest w stanie spłacić (student loan)
tak wielu, że to teraz nośne hasło u kandydató komunist, znaczy Demokratów - anulowanie długu
  • Odpowiedz
do 50k


@FrasierCrane: Panie, gdzie 20k a gdzie 50k. Ja nie mówię że to są małe kwoty, ale #!$%@?... żeby spłacać 20k całe życie, to trzeba albo mieć inne długi, albo mieć problemy ze zdrowiem, albo być #!$%@? nierobem.
  • Odpowiedz
@skurvol_Dominik Już tak nie generelaizuj. Moja różowa rodziła na początku roku, to opieka rewelacja. Byłem, widziałem, doświadczyłem. Ogólnie wszystko rewelacja, może za wyjątkiem posiłków, choć i te tragiczne nie były.


@mmarekkk: Zabrakło podstawowej informacji... czy to był szpital w mieście wojewódzkim i czy był to specjalistyczny(?) typu wojskowy czy tym jakiś.
  • Odpowiedz
@mmarekkk niestety w wielu szpitalach w Polsce znieczulenie podczas porodu, rodzenie w innej pozycji niż na fotelu, opieka laktacyjna, poród w wodzie to wciąż egzotyka. Ja teoretycznie tez nie narzekam na opiekę podczas porodu, ale mam świadomość że powinno to wyglądać zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz