Wpis z mikrobloga

@wizywikk: nwm jak mozna skreslac kogos bo niepoprawnie wypowiada slowa, albo pisze, wywalonko no wiekszosc nie przyklada to tego tego bo po co? rozumiem powazna rozmowa o prace, whatever ale normalne gadanie ze sobą?
@wizywikk: no a dla mnie że jednak troche nad nim pracowalem, zdrowo jem i ćwiczę :D
Jesli mialbym tak robić w druga stronę to każda laska która pokazuje swój brzuch, wywala cycki czy tyłek to znaczy że chce się tylko puścić xD
Ale na wykop mozesz wszystko napisać i tak dasz w prawo prędzej temu z sześciopakiem z ładną twarzą niż mirkowi w koszuli ze słabą mordą ;p
@pijekubusplay: nie mam zdjęcia ani z brzuchem, ani z cyckami ani z wywalonym tyłkiem, a raczej na nic nie mogę u siebie narzekać w tych sprawach, więc laski z takimi fotami pewnie bym tak odbierała XD Kwestia podejścia i preferencji :)
@wizywikk:

Czy czyni mnie okropną osobą skreślenie kogoś przez to, że słucha disco polo

tak

i pisze teksty typu "bardzo to LUBIAŁEM"?

nie

Disco polo to szczytowe osiągnięcie myśli muzycznej (zaraz obok italo disco), za to wtórny analfabetyzm to jak najbardziej ledżitny powód dyskwalifikacji. Też miałem od zawsze, jak to się ładnie mówi, idee fixe na tym punkcie.