Wpis z mikrobloga

No młoda ryczała później w pokoju na górze, bo to jednak serio średnio.

Odwalasz od A do Z dzień który ma być dla Ciebie wyjątkowy i ktoś się Twoim kosztem zabawia w oświadczyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@holly_satan: no #!$%@? idealnie, jeszcze masz imprezę od razu w cenie, trzeba przyznać, że taktyk. A ja myślałem, że szczytem idioty jest typ który oświadczył się przed seansem w
  • Odpowiedz
@aarahon: On się uważa za wielce sceptycznego i poszukującego, a ma łeb zamknięty jak puszka z makrelą.
Serio ta dyskusja nie ma sensu, ja się przekonałam o tym w momencie kiedy go striggerowałam i zaczął mi się wygrażać, że mnie pobije i potem dodał, że się wystraszyłam jego pięści. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłopczyk żyje w swoim świecie gdzie jest nadczłowiekiem co sam podkreśla i nic
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, problemy pierwszego świata XD
- Oh nieee, moje wesele jest zrujnowane, bo ktoś również przeżywa jedne z największych momentów w swoim życiu :(((
Zamiast się razem bawić i cieszyć to oczywiście ryk i drama, szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
@holly_satan: Ja ostatnio robiłem dziewczynie urodziny i jakiś jej znajomy z pracy, którego zaprosiliśmy, na ostatnią chwilę z pomysłem, żeby połączyć te jej urodziny z urodzinami innego znajomego z pracy, który też ma je blisko. (ja to ich w ogóle nie znałem) Impreza gotowa, tort niespodzianka zamówiony wielki, wszystko ogarnięte dla niej, nagle z takim pomysłem wyskakuje gość z dupy, którego prawie nikt tam nie zna. Na szczęście myślące osoby
  • Odpowiedz
@Thachi: Co nie zmienia faktu, że to było w opór żałosne i śmieszne.
Czułam się winna, bo wtedy jeszcze mi się wydawało, że masz może z 15-16 lat góra.
Dopiero później zobaczyłam gdzieś Twój wpis ile masz rzeczywiście lat.

@paziu: Prawda. (
  • Odpowiedz