Wpis z mikrobloga

@Thachi: To teraz napiszę prosto.
Weszliśmy w ten wątek, przeczytaliśmy, znaliśmy kartę krupiera.
Napisałeś pierwszy wpis, to były Twoje dwie karty.
Swoimi kolejnymi wpisami pokazałeś kim jesteś, pokazywałeś nam kolejne kilka kart.
Oczywiście sam tego nie widzisz, charakter człowieka nie jest auto diagnozowany, więc nie widziałeś kart które nam pokazałeś.
W Black Jacku liczy się maksymalnie 8 kolejnych, reszty w jednorazowej grze się nie odkrywa, stąd
  • Odpowiedz
@aarahon: nie rozumiem po prostu twojego stylu pisania. Jeśli ty uwazasz, ze to KONIECZNIE MUSI BYC REAKCJA OBRONNA to ty w tej sytuacji stawiasz sobie teze i jestes slepy na jej kwestionowanie, na watpliwosci, hipokryto
  • Odpowiedz
@aarahon: Słuchaj. Ja piszę nie wiem, gdy ty do mnie piszesz i ty stawiasz teze, ze to nie wiem to jest reakcja obronna. Nie widzisz innych mozliwosci. Podaje ci nawet inna mozliwosc - po prostu twoj styl pisania nie jest dla mnei przejrzysty. A ty dalej jestes przy swojej niekwestionowalnej tezie XD jestes małym hipokrytą
  • Odpowiedz
@Thachi: Teraz będzie w #!$%@? przejrzyście.

Nikt nie wiedział że jesteś idiotą.
Do momentu w którym rozpocząłeś dyskusję.
Wtedy każdy się
  • Odpowiedz
@aarahon: Nadal nie odniosłeś się do tego, że niby NA PEWNO MOJE NIE WIEM TO REAKCJE OBRONNE.
Czyżbyś bał się przyznać do pomyłki?

" Teraz będzie w #!$%@? przejrzyście.

Nikt nie wiedział że
  • Odpowiedz
Nadal nie odniosłeś się do tego, że niby NA PEWNO MOJE NIE WIEM TO REAKCJE OBRONNE.


@Thachi: Na Twoje zawołanie masz moje odniesienie:

(w odniesieniu do tematu oświadczyn na weselu):
- no i dobrze,
  • Odpowiedz
@aarahon: "nie za bardzo rozumiem czegoś takiego jak "oświadczyny" znaczy = znam argumenty za tym by je uprawiać, ale ich nie popieram i nie akceptuje oświadczyn, przynajmniej na chwile obecną, bo nie mam jeszcze mocno twardego stanowiska w tej kwestii
  • Odpowiedz
Najpierw musiałbym się mylić. Jednak mając Twoje wpisy mogę śmiało stwierdzić że "nie rozumiem" to twoja reakcja obronna na wątpliwości bo zrozumienie nie przychodzi.


@Thachi: To jest nieuprawnione wnioskowanie
  • Odpowiedz
Uważasz że wygrałeś dyskusję której nie zrozumiałeś bo piszę niezrozumiałym dla Ciebie językiem?

Uważasz że wygrałeś dyskusję której nie chcesz podjąć?

To jest to o czym pisałem. Na wstępie masz przerośnięte ego.


@aarahon: Chodziło mi o moją dyskusje z holly, bo wydawalo mi sie, ze do niej się odnosisz skoro się o cos do mnie #!$%@?
  • Odpowiedz
@aarahon: Dobra, zaspamie, #!$%@?, bo ty chyba jednej rzeczy nie zrozumiales. To chyba nie wybrzmialo z moich ust za bardzo. Ja wcale nie popieram glupich okazji do oświadczyn, wiadomo, są lepsze i gorsze miejsca, lepszy i gorszy czas. Tylko dla mnie to w ogóle ma małe znaczenie jeśli kwestionuje sensowność tego przedsięwzięcia jako takiego. A dyskusja z holly (ta niedoszła dyskusja) dotyczyłą trochę czego innego
  • Odpowiedz