Wpis z mikrobloga

@Murasame: Samemu tez jest bardzo przyjemnie, sam spędzam sporo czasu questując. Każda klasa się nada pod solo, niektórymi tylko może być ciut ciężej na początku, gdy nie mamy jeszcze wprawy :)
@qrcyrpnx: @flecker: a w co isc jak sie chce takiego troche bardziej mobilnego wojownika? Miecz + srednia zbroja + moze czasami cos tam rzucic jakies zaklecie

Templariusz? Czytam sobie juz poradniki i ta klasa wydaje mi sie najbardziej wszechstronna czy moze walczac wrecz tylko ciezka zbroja?
@Murasame: Każd klasa ma w pełni grywalną wersję magiczną (magicka) i bardziej fizyczną (stamina) do zadawania obrażeń, a także możliwość tankowania lub leczenia. Ta pierwsza to zazwyczaj fire lub lighting staff oraz lekki pancerz, ta druga to broń dwuręczna lub dual wield (potem na zmianę z łukiem) i średni pancerz. Na początek ci to wystarczy, sprawdzaj wszystkie skille i baw się dobrze, nie ma takiego wyboru którego nie można tu cofnąć
PS. Też mam templara i bardzo dobrze mi się nim gra.
PS2. Zbroja ma taki wygląd w jakim jest stylu, w różnych lokacjach wypadają różne style, a tych w grze jest kilkadziesiąt. Outfit Station pozwala to dowolnie personalizować, wykorzystując style i barwniki które odblokujemy przez znajdowanie motywów lub achievementy :) (bodajże U->ostatnia zakładka, można podejrzeć istniejące style)
@flecker: a czyli moge moja postacia zmieniac sobie dowolnie wyglad zbroji potem?

I jeszcze pytanko odnosnie platnosci, zeby miec full opcje to muszę np kupic podstawke+ morrowind widze na allegro i o jakims abonamencie widzialem pisali
@Murasame: Tak, wygląd mozna potem dowolnie zmienić.

Żeby grać trzeba mieć przynajmniej podstawkę, są też wersje podstawka+chapter tak jak napisałeś, jest też sporo DLC które kupuje się oddzielnie, lub zyskuje do nich dostęp tak długo, jak opłaca się abonament ESO+.