Wpis z mikrobloga

@KatpissNeverclean: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, czy dziewczyna z tindera może się w ogóle zakochać, czy tylko "zakochać" - słuszna uwaga. Twoje pytanie o miasto rozumiem jest przypadkowe?( ͡° ͜ʖ ͡°) Zczarnolistuj mnie, by udowodnić sobie, że nie chcesz mnie poznać. Ja nie chcę, Twój nick mnie obrzydza.
@killyourlover: oczywiście znów stwierdzisz, że jestem "strasznie pretensjonalna", ale no cóż, niech będzie - chciałabym zobaczyć te "kilka tygodni znajomości". Nic w moich "historiach randkowych" nie wskazuje, że może dojść do tak szczęśliwej sytuacji. Uznaj to za użalanie się nad sobą, ale już jestem takim #!$%@? przypadkiem, że nie mogę stworzyć żadnej relacji, jakiegokolwiek rodzaju. A trzymanie tych tinderów itp. w moim przypadku to tylko samooszukiwanie się. Nawet jeśli się rzeczywiście
@KatpissNeverclean: postaraj się te uczucia przekierować na siebie, czujesz się samotna i szukasz na siłę kogoś kto zapełni pustkę jaką w sobie masz tak przypuszczam bo aż wieje desperacją i pretensjami, że ten ideał do ciebie nie przychodzi a może warto spróbować skupić się na sobie bo nikt ci nie da szczęścia jak sama nie zaczniesz się uszczęśliwiać, co robisz dla siebie? i po co ci ten facet? gdzieś miałam fajny