Wpis z mikrobloga

@KatpissNeverclean: ty w ogóle nie wiesz o czym mówisz. To, ze osoba A zachowuje się w jakis sposób nie usprawiedliwia tego, że może to robić, bo osoba B też tak robi. Ja wlaśnie jestem od tego by pokazywać ludziom te podwójne standardy i nawoływać by zaczęli od siebie więcej wymagać
@Thachi: podwójne standardy... Ech... nadal nic nie rozumiesz, niestety. To, że zauważa się złe cechy jakiejś osoby czy grupy, nie znaczy "z automatu", że chce się umniejszyć wady innej osoby czy grupy. I że wtedy musi ktoś wjechać "cały na biało" i powiedzieć coś właśnie w stylu przytaczanego tu przeze mnie "a u was biją Murzynów". Jeśli zatem piszę o swoich fatalnych doświadczeniach z internetowymi znajomościami, to nie znaczy, że staram
@KatpissNeverclean: i właśnie o to chodzi byś nie usprawiedliwiała swojego postępowania jeśli ono po prostu jest niezasadne, w analogicznej sytuacji wymagałabyś innego zachowania, ale gdyby już sytuacja nie dotyczyłą bezpośrednio ciebie. To jest wygodne podejście, księżniczkowe
@Thachi: no to się sam zaorałeś. Bo nawet nie chwytasz sensu moich wypowiedzi. Z tego, co tu cały czas piszesz wynika jeden wniosek - że wg Ciebie nie mogę ja czy inna z kobiet tutaj, narzekać, że faceci są na aplikacjach randkowych żalowi, jeśli takich właśnie żalowych tam spotykamy; bo przecież kobiety na takich aplikacjach też są żalowe! Ale jaki jest związek tych dwóch faktów?
@KatpissNeverclean: Ja #!$%@?, nie uprawiaj tutaj jakichs chochołów i zrozum, ze to po prostu przyklad, wcale nie zrownuje cię z dzikąmrówką, nawet nie chodzilo o to czy ty jestes zalosna czy nie, to tez byl #!$%@? przyklad (aczkolwiek nie mowie wcale ze nie jestes zalosna, to inna kwestia). I jeszcze mi grozisz jakąś czarną listą XD, spadaj
nie wyobrazalaby sobie sytuacji, w ktorej ona by utrzymywala przez jakis czas faceta, ale za to wyobrazalaby sobie sytuacje, w ktorej to ona bylaby utrzymywana


@Thachi: Przecież takie są u nas wzorce kulturowe - to facet ma być zaradny i zapewniać bezpieczeństwo finansowe kobiecie dzieciom.
@KatpissNeverclean: im więcej widzę Twoich wpisów, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wkręcasz albo lubisz o sobie myśleć, że jesteś biedna i masz wyjątkowego pecha. Moje doświadczenia są zupełnie odwrotne i nie tylko moje, ale paru kumpli też. Zawsze piszę w miarę oryginalnie i ciekawie, jestem wybredny (nie piszę do byle kogo) i te rozmowy są tragiczne. Dziewczyny są w większości sztuczne i szczwane, nawet się nie kryją, że oceniają
@KatpissNeverclean: a i jeszcze jedno, bo Twoje wpisy mnie triggerują. Jestem poetą i mam wysokie social skills, bo moja praca polega na gadaniu i w dużym stopniu na przekonywaniu wielu ludzi każdego dnia. Mój problem polega na tym, że nie jestem w stanie relacji damsko męskich traktować powierzchownie - gdyby naprawdę było tak jak jęczysz, że mężczyźni nie potrafią rozmawiać i są sztampowi (ha ha ha), to powinienem być królem tindera
@KatpissNeverclean: w takim razie nie życzę Tobie, żeby nas zmatchowało - bo albo się zakochasz albo Twoja opinia o sobie runie jak domek z kart xd
A - i nie zachęcaj mnie do niczego. Umiarkowanie czerpię radość z tańców tych nieszczęśników wokół Twoich wpisów. Jeżeli to się zmieni, to wrzucę Cię, nie pękaj.