Wpis z mikrobloga

Z każdym biegiem moje zaufanie do endomondo na smartfonie spada - gubi sygnał, liczy prędkość i metry jak chce, zawiesza się itp.

Myślę nad zegarkiem ale drogie to zabawki z tego co widzę.
Używany będzie tylko do biegania i roweru, fajnie jakby miał jakąś synchronizację z endomondo... nic więcej nie potrzebuję.
Chciałbym przeznaczyć na to jak najmniej bo sama aktywność sprawia mi frajdę, sprawdzanie wyników to tylko dodatek.
Jakieś propozycje? W jakich cenach można wyrwać coś co będzie działało trochę lepiej niż smartfon?

#bieganie #rower #szosa
  • 11
@RezolutnyPasikonik: wydaje mi sie, ze to wina telefonu, a nie aplikacji. Mi samsung s7 dokladniej pokazuje trase niz garmin 935. Mialem ten zegarek i mega sprzet, ale pozniej stwierdzilem, ze az tyle mi nie potrzeba i sprzet za 1600zl wymienilem na amazfita za 200zl, ktory pokazuje z dokladnoscia garmina, ale nie ma wlasnie tej synchornizacji z endomondo :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RezolutnyPasikonik: Suunto ambit3 albo drozszy spartan, synchronizacja ze strava, endo, sport tracker i innymi. Bateria na plus, fajnie konfigurowane tryby sportowe i wyswietlacze, uzywalem 2 lata ambit3, a od 1,5 roku spartan ultra i nigdy nie mialem zadnej wtopy. Moze nie ladnie wyglada na kierownicy ale robi za naprawde dobry licznik
@RezolutnyPasikonik: Suunto Ambit3 do kupienia w licytacji na Allegro za kwotę 300-350zł w stanie db+, wystarczy policytować kilka sztuk, a nuż się uda :)
Ja kupiłem tak swojego Suunto3 Runa z pasem HR i jestem zadowolony - dobry GPS, nawigacja, synchronizacja z zegarkiem i Stravą, dobra bateria (do 8h na mrozie)...