Wpis z mikrobloga

  • 37
@Polinik to nie jest letni dzień to pieprzona Sahara. Gdzie są takie super dni z lekkim wiaterkiem i ładnym słoneczkiem? A tu jak w szklarni, duszno że nie ma czym oddychać :o
  • Odpowiedz
@Polinik @FishyGuy: ja jestem z tej czesci ktora woli chlod, ale przyznam szczerze, ze przy takim czyms sie po prostu łatwiej wstaje do pracy

jedyny problem jaki z tym mam, ze to stalo sie nagle ( ͡° ͜ʖ ͡°) z wiekiem moje jedyna prosba do pogody to po prostu zeby byla stala
  • Odpowiedz
@FishyGuy: To są właśnie stopniowe skutki zmiany klimatu, brak wiosny na początek, nic dobrego naszej planety nie czeka w bliskiej perspektywie... ktoś powie że w Polsce będzie klimat śródziemnomorski, może i tak tylko pomyślmy co będzie na Bliskim Wsch., w Pakistanie czy Indiach? Oni już ruszyli, a za jakiś czas ruszą masowo bez zastanowienia.
  • Odpowiedz
  • 1
@neib1
@balrog84 będziemy wpierdzielac robaki bo żadne rośliny nie urosną a o zwierzątkach nie ma mowy w ogóle :o teraz koło 20 jest znośna temperatura. W komunikacji miejskiej nie idzie wytrzymać a do pracy krótkie spodenki raczej odpadają :(
  • Odpowiedz
@FishyGuy: no ocieplenie ogólnie chujnia. To akurat prawda. W naszym regionie oznacza ono na zmianę fale powodzi i susz. Do tego niespotykane wcześniej wichury.
Tutaj racja.
Co do spodenek, to ja zabieram w plecak długie, przebieram się w pracy i fajnie jest wtedy.
  • Odpowiedz