Wpis z mikrobloga

#gry #cyberpunk2077 #cdprojektred #e3

Śledzę informację o CDPRed na E3 i na Eurogamerze możemy przeczytać:

Wiceprezes CD Projektu do spraw finansowych - Piotr Nielubowicz - zapewnił, że prace nad projektem warszawskiego studia „postępują dynamicznie”. W pierwszym kwartale 2019 roku firma na produkcję gier i nowych technologii przeznaczyła łącznie 25 milionów złotych.

Menedżer podkreślił też, że czerwiec „zapowiada się niezwykle interesująco. Przypomniał, że tegoroczne targi E3 będą „największe” w historii spółki, która „przygotowuje coś naprawdę ekscytującego”, a także, że w planach są publiczne pokazy Cyberpunk 2077.


Ktoś mi powie jak to się ma do ostatnich informacji, że prezentacja na E3 będzie niepubliczna (tylko ludzie będący na e3 będą mogli ją zobaczyć) i nie będzie można nagrywać? To że niby to "coś największego i ekscytującego w historii" będzie tylko dostępne dla garstki którzy, tam są? Bez sensu.
  • 8
@Kipciu: właśnie nie śledzę na bieżąco, ale coś takiego mi się kojarzyło (nie pamiętałem, czy to chodziło o Gwinta czy o coś innego). Może "coś naprawdę ekscytującego" to właśnie ten drugi tytuł? Bo słysząc o prezentacji CP2077 nie widzę za bardzo możliwości by zapowiedzieli premierę, czy skład edycji kolekcjonerskiej.
Może "coś naprawdę ekscytującego" to właśnie ten drugi tytuł?


@zolwixx: to raczej oczywiste, ze chodzi o ten drugi, nikomu nie znany tytuł ;)
@zolwixx @serczi: Podejrzewam że na głównej prezentacji MS będzie live demko CP2077 albo jakiś trailer i MOŻE teaser drugiej produkcji, ale taki na zasadzie "hej robimy jeszcze xxx" i tyle. Na zamkniętych pokazach będzie na bank gameplay CP2077, może nawet dadzą pograć prasie i MOŻE jakiś trailer/screeny nt. drugiej produkcji. Podejrzewało się przez jakiś czas że drugą produkcją jest Baldurs Gate 3, ale ponoć jednak nie, chodzą słuchy że może Throgal.