Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: dzwonił do mnie miłośnik nieletnich ukrainek. Jutro głosowanie nad małżeństwami jednopłciowymi i programem koza+ dla nieludzionormatywnych. Brawo kijowe marki za zmianę loga w tęczowy syf. Piętnaście miliardów polskich lgbtvp wam dziękuje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JAI2L9LAD: większość kładzie lache na te pedalskie promowanie i gwarantuje ci ze gdyby było referendum to większość Polaków byłaby na nie bo jest wiele innych problemów w społeczeństwie ¯\_(ツ)_/¯
z tym, ze wiekszosc obywateli nie chce, aby prawa do malzenstwa byly wyrównane


@Zetembe: Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest to, co ma podobno zamiar w swojej kampanii wprowadzić PO - decentralizację władzy, każde województwo mogłoby zdecydować czy u nich dozwolone są związki partnerskie czy nie. Wtedy po prostu bardziej liberalni mieszkańcy wschodu by się przeprowadzili na zachód kraju, jeśli by chcieli z tego skorzystać, a na wschodzie by zostało po staremu
z tym, ze wiekszosc obywateli nie chce, aby prawa do malzenstwa byly wyrównane więc oprocz tej garstki osob lgbt


@Zetembe: kiedyś większość nie chciała, aby kobiety miały prawo głosu i prawa wykraczające poza rodzeniem dzieci oraz słuchaniem męża, ale jakoś dało się to obejść. Śmieszy mnie argument, że większość obywateli czegoś nie chce, gdy mówimy o czymś, co nie szkodzi nikomu w żaden sposób, ale uszczęśliwia daną społeczność i przyznaje im
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: moim zdaniem mamy za młoda demokracje na taki indywidualizm. Jeszcze dzikiego zachodu po ostatnich dwóch zmianach ustrojowej nie posprzatalismy.