Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: weźcie sobie własne państwo gdzieś otwórzcie i życie w tym swoim świecie lgbt i dajcie innym żyć normalnie bo aż się rzygać chce tymi waszymi wypocinami
  • Odpowiedz
@Zetembe: Nie, rząd powinien wyrównać prawa obywateli bo ma taka możliwość. Niestety nasz rząd lubi sobie wartościować życie swoich obywateli i ma czesc w dupie. Rzad jedyne co potrafi to wiązać mylnie pedofilie z lgbt bo tylko tyle te antynaukowe klauny potrafią. Jeśli koroporacja która ma interesy w naszym kraju oficjalnie wspiera osoby lgbt to już robi więcej niż ten motłoch u władzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@JAI2L9LAD: z tym, ze wiekszosc obywateli nie chce, aby prawa do malzenstwa byly wyrównane więc oprocz tej garstki osob lgbt skupionej glowniej w większych aglomeracjach miejskich nikomu to do szczescia niepotrzebne w Polsce. Zwiazki partnerskie są bardziej realne, bo ich brak w polskim prawie dotyka wiekszy odsetek spoleczenstwa i proponowałbym sie skupic na promowaniu tej idei, zeby zaoszczędzić sobie frustracji. Ewentualnie polecam tez emigracje do panstw o bardziej otwartym profilu społecznym,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@JAI2L9LAD: cóż... nie ja wymyslilem zasady demokracji więc pretensje nie do mnie. Ba malo tego - jeden czlowiek moze postanowic, ze ktos w ogóle traci prawa jako obywatel. Nazywa sie go zazwyczaj sędzia i pracuje w sądzie. Ja tylko podsunalem Ci kilka pomysłów widzac Twoja frustrację.
  • Odpowiedz
@Zetembe: Ta większość społeczeństwa nie chce praw które ich dotyczyć nie będą. Jak ktoś jest hetero i mu przeszkadzają związki jednopłciowe, to niech ich nie zawiera.

Na tej zasadzie: nie korzystam z dotacji dla rolników, którzy są mniejszością, więc nie powinno być dopłat bo tak uważam. I tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@vonAbecadlovitz: ale nie rob z logiki pani lekkich obyczajów kolego. Rolnicy dzieki dotacjom wypracowuja dobro w postaci plonów. Ergo z dotacjami jest wiecej produktów w lepszych cenach dla calego społeczeństwa. Nie jesz warzyw, owocow, nabialu, etc. Twierdzac, ze jest Ci to niepotrzebne i zakazac? I zeby byla jasnosc - ja nie popieram socjalu w żadnym aspekcie. Po prostu rozbijam twoja alegorie na czynniki pierwsze.

Na jakiej zasadzie ma skorzystac ogół spoleczenstwa
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: co robią, poza zwiększaniem swoich zysków?
Ja rozumiem, że należy walczyć o równe prawa dla wszystkich, ale ten entuzjazm/złość obu stron barykady, kiedy tylko gdziekolwiek pojawi się jakaś tęcza jest conajmniej zabawny.
  • Odpowiedz
@Zetembe: Może i faktycznie rolnicy to niefortunny przykład. Weźmy w takim razie niepełnosprawnych: robione są specjalnie dla nich podjazdy obok schodów, mają często specjalne miejsce na wózek w autobusie. Jak jest to jakaś mocna niepełnosprawność, że potrzebują stałej opieki to ich rodzina dostaje zasiłek. Reszta społeczeństwa na tym nie korzysta, niepełnosprawni nie dają społeczeństwu żadnych bonusów. Może poza podjazdami, jak ktoś ma wózek z dzieckiem.

Nie wiem co trzeba mieć w
  • Odpowiedz
@vonAbecadlovitz: Sprawdz prosze ilosc osob niepelnosprawnych w Polsce i ilosc zadeklarowanych osob homoseksualnych, ktorym zalezy na wprowadzeniu rownych praw wzgledem malzenstw i zrozumiesz gdzie lezy roznica. Poza tym homoseksualizm to nie jest niepelnosprawnosc. Niepelnosprawna osoba jest zalezna od innych osob i nie moze ot tak spakowac swoich rzeczy i sobie wyjechac tam gdzie ma lepsze warunki bytowe - osoba homoseksualna moze. Wiec logicznym jest, ze reszta spoleczenstwa musi dbac o dobro
  • Odpowiedz
@Zetembe: Małżeństwo i potomstwo nie ma nic do siebie. Jest dużo małżeństw bezdzietnych i jeszcze więcej dzieci pozamałżeńskich. Nadal nie rozumiem co niebezpiecznego dla społeczeństwa jest w małżeństwie jednopłciowym.
  • Odpowiedz
@vonAbecadlovitz: wydaję mi się, że w naszym polskim kręgu kulturowym małżeństwo i potomstwo ma i prawdopodobnie jeszcze długo będzie miało wzajemne konotacje i wynika to z historii naszego państwa.
  • Odpowiedz