Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Ładna pogoda, to i z rodziną pojechaliśmy z rodziną do #zoowroclaw #zoo #wroclaw.

Sam parking przy hali stulecia - 6,5zl/h i loteria z miejscem - nam wyszło 5h czyli 32.5zl
Wstęp do zoo - 2 osoby dorosłe 50zl/os + dziecko powyżej 3 lat - 40zl. Na szczęście drugi ma mniej niz 3 lata i jeszcze za free.
Dojazd dla nas to 180km w jedną stronę (spalanie 12l/100km gazu) + 32zl za autostrade.
Czyli cała impreza około 300zl.

Czy to drogo? Dla mnie sporo, biorąc pod uwagę, że mam do zoo w #ostrava 45 minut, wstęp dla osoby dorosłej jest za ok 20-25zl. Co prawda nie ma afrykarium, ale jakoś tak lepiej mi w Ostrawie.

#tatacontent #dzieci #rodzicielstwo
  • 12
@KierownikW10: no bo idziemy raz, jest 10, jesteśmy wyspani to spoko, pochodzimy 4h i nawet połowy nie widzieliśmy + ściga nas jakaś wycieczka gówniaków bo gdzie nie idziemy to się nagle pojawiają te same umorusane mordki, to szybka kontrola stopnia głodu i zmęczenia i idziemy coś zjeść i do domu. Ponadto często cos jest w remoncie, zwierzęta mają różne foszki, czasem jest za zimno, czasem za gorąco. To sobie chodzimy tak
@KierownikW10: Ja mam wykupiony bilet roczny, chodzę średnio dwa-trzy razy w miesiącu. Kwestia nostalgii, ponieważ mieszkałem przy tej samej ulicy, kawałek dalej. A ZOO jest piękne, szczególnie jak zaczynasz spacer z samego rana gdy jeszcze nie ma ludzi. Tak, znam na pamięć - no i co? Czerpię z tego ogrom przyjemności.
@soadfan: A może #!$%@? się do zoo w nowym yorku i ponarzekaj że to cały weekend wolny trzeba mieć i bilety drogie na wahe do czartera a u sąsiada też jest krowa i koza i w sumie tak bardziej swojsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)